Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Február 10-en kellett volna...

Február 10-en kellett volna megjönnie. 10-en egy negatív csík x-epil teszttel zártam a 12-re pozitív teszt azóta 2 másik pozitív tesztet?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Február 10-en kellett volna megjönnie. 10-en egy negatív csík x-epil teszttel zártam a napot, majd 12-re még semmi és csináltam meg 1 tesztet első vizeletbol ami nagy megdöbbenésemre 2 csíkot mutatott aztán a második vizeletbol csináltam meg 1 sima x-epil csík tesztet és az is pozitív lett. Aztán 2 napja meg egy tesztet és az is pozitív lett. Február 22-re van időpontunk az orvoshoz, de nagyon félek mert sokszor nem is érzem h terhes lennék. Megnőtt a mellém és van h görcsölök, de nem nagyon és 2-3 perc alatt el is múlik. Szerintetek is terhesseg? Annyit mindent olvastam már kémia terhessegrol, vételéről és hcg szintről, h lassan megorulok. Régóta tervezzük kicsit és nagyon izgulok. Jelenleg ez 9. Nap h késik

2022. febr. 18. 18:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%

Ha ennyi pozitív teszted van, akkor nagyobb az esély. A dokim mindig azt mondta, hogy kb a 6. héten menjek hozzá legkorábban, de inkább a 8.-on. Ilyenkor csak megállapítja a terhességet. A 12. héten bőven elég utána menni következőnek.

Sokszor nekem sem volt semmi tünetem hetekig, hónapokig.

2022. febr. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Felesleges 22en dokihoz menni, semmit nem fog még látni és akkor meg azon fogsz parázni hogy nem látott semmit
2022. febr. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%

Nyilván terhesség.

A kémiai terhesség pedig egy elnevezés azon terhességekre, amik spontán vetéltek még az ultrahanggal történő detektálás előtt. De attól még az is terhesség.

Remélhetőleg minden rendben, próbálj meg pozitívan gondolkodni, és nem feleslegesen parázni.

2022. febr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Néha van h esténként elkezdek felni, h Jézusom biztos terhes vagyok?! A férjemmel már nagyon várjuk, hogy szülők lehessünk és ez a pozitív teszt nagyon meglepett, mert nem számítottunk rá. Tudom, hogy a 7. Héttől tudnak szivhangot kimutatás nagyjából. Most vagyok ha minden igaz 5 hetes 1 napos. És kB 6 hetesen megyek a dokihoz először. Nagyon izgulok, hogy a "korahoz" képest mindent rendbe találjanak. Ha baj van gondolom azt már most látna, vagy tévedek?
2022. febr. 18. 19:05
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Tévedsz. Ha terhességet nem lát még, akkor bajt se. Ráérsz 7 hetesen menni bőven. Főleg, hogy késés után pár nappal lett pozi. Ne menj 6 hetesen.
2022. febr. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Ezért nem szabad olvasgatni és máshoz hasonlítani magunkat!!!!! Minden szervezet más. Én már a beágyazódás után éreztem tüneteket amik egyre erősödtek és tökre olyan volt mintha megakart volna jönni.

Maradj nyugodt, nem lesz semmi baj.

Kicsi görcsök lesznek is meg feszülések, szúrások.

2022. febr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Van több pozitív teszted is, szóval van terhesség. Hogy megmarad-e, azt még az orvos se mondaná meg neked. Persze kívánom, hogy igen!

Szerintem is felesleges még menned, mert ahogy írták nem igen fog semmit látni a doki és csak még jobban fogsz stresszelni. Abból, hogy a késés napján még negatívat teszteltél, abból arra tippelnék, hogy nem pont középidőben fogant, és a vizsgálatkor még csak 5+ pár napos leszel. Az hogy akkor mit fog látni az orvos abból semmire se lehet következtetni, de szívhangra még ne számíts.

Lehet hogy sajnos sose lesz szívhang, vagy lesz aztán leáll. Utána 12ik heti genetikai uh, akkor is előjöhet probléma, 20ik héten is, sőt utána is…

Kedves kérdező, nem lehet így nekimenni egy terhességnek, hogy már most aggódsz olyan dolgok miatt amire nincs is semmi okod. Így nagyon hosszú lesz az a 9 hónap.

A tüneteket meg még kár keresgélni, többnyire később jönnek elő és ez rendben van, nekem pl semmi nagy terhességi tünetem nem volt, mégis egy 28 hetes egészséges baba van a pocakomban.

A legjobb amit tehetsz, hogy örülsz a pozitív teszteknek, és messze elkerülöd az internetet.

Kívánom a legjobbakat!

2022. febr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a 6. Héten még valószínűleg nem sok mindent fognak látni, de egy súlyos autobaleset miatt ami ugyan évekkel ezelőtt történt jobb szeretném tudni akihez járni fogok maganba milyen orvos es konzultalni is vele, h igen van-e valami amire en jobbab figyeljek. Nem gondolom, hogy már most szivhang és mosolygó arc fog várni odabentrol, de így is tűkön ülök, főleg h 28 éves 3 éve folyamatosan próbálkozunk és eddig ennyi se volt.
2022. febr. 18. 19:19
 9/11 anonim ***** válasza:
39%

Miért kell riogatni a kérdező?

Mi az, hogy így nem lehet neki menni egy terhességnek? 😅

Teljesen normális, hogy aggódik, és az is, hogy minnel előbb szeretne orvoshoz menni. Pont ugyanígy voltam én is 4 év próbálkozás után. Az első ultrahangra 5 hetesen mentem mert korábban volt egy méhenkivuli terhessegem. Legalább láttam, hogy jó helyen van a petezsak.

Ne aggódj kérdező, minden rendben lesz. Nem is kell éreznéd, hogy terhes vagy. Örülj neki, hogy nem vagy rosszul és remenykedj, hogy nem is leszel. 🙂

Minden jót kívánok! 🎀

2022. febr. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
37%

Ne aggódj kérdező, a 7es egy frusztrált 28 hetes!

Teljesen normális hogy aggódsz, kiderül hogy jó helyen van e, ha meg mégsem látszik semmi, visszahiv 1-2 hét múlva na bumm.

Szerintem aki évek óta vár a babájára, nem nagy nehézség hogy elmenjen újra…

2022. febr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!