Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyárban a vérvétel kimutatja,h...

Gyárban a vérvétel kimutatja,hogy terhes vagyok-e?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék,nem akarom eltitkolni meg semmi.

Csak mivel anyum ismerőse a hölgy aki csinálta a vérvételt,és esetleg kiderül(ami amúgy nem gond)akkor nem szeretném,hogy anyunak elmondja mivel meglepetés neki szülinapjára az unoka.

Ezért ha valaki esetleg tudja,hogy igazából simát csinálnak ami állitólag nem mutatja ki akkor annak megköszönném a választ,hogy minél előbb kitudjam találni,hogy hogy legyen.

Egyébként vegyi gyárról van szó,ne kövezzetek meg 3napja tudtam meg,hogy terhes vagyok és akkor másnap mentem be már a gyàrba vérvétel,orvosi meg stb.

Természetesen ezt a gyár megmondja,hogy szabad-e úgy ott maradni mivel holnap értesítem őket róla.Csak szeretném tudni,hogy kimutatja-e a vérvétel.


2022. febr. 21. 15:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, hogy miket néznek.
2022. febr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sajnos fogalmam sincs,semmit nem mondtak.Pedig jó lenne tudni mert akkor feleslegesen nem kotyogom el a nőnek,hogy ne szóljon már anyumnak,mert én szeretnék neki.(Mert tudom róla,hogy nagyon pletykás)
2022. febr. 21. 15:37
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
nem mutatja ki
2022. febr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
1.-nél a pont. Van ahol komoly teszt van, az ki. Meg az is ha direkt rákeresnek, pl. vegyi anyagok miatt.
2022. febr. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nézik, mert akár káros is lehet a gyár a babàra. Én amit tudok gyàrat, ott ólomszintet mèrnek a dolgozóknàl, mert veszèlyes anyaggal dolgoznak. De ha nézik is, el nem mondhatja senkinek. Köti a titoktartás, ha megszegi akár fel is jelenthető. Hacsak nem véletlenül gratulál.
2022. febr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%
Életemben nem hallottam még arról, hogy gyárban -vagy barmi más munkahelyen- vérvétel lenne. Nyilván ha van, annak komoly oka van, ergo kb bármire tesztelhetnek
2022. febr. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyébként új munkahely lesz, vagy már itt dolgozol egy ideje? Mert ha új, akkor rákérdezhetnek, hogy terhes vagy-e.
2022. febr. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%

6-os


Attól hogy te nem hallottál róla, még létezik. Nem vagy te mindenható

2022. febr. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%
nem mutatja ki a terhességet, de ritka kivétel lehetsz te akinek mutatják. terhes vagy már van vérvétel, de megértelek. orvosi titok tartás
2022. febr. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%
Attól függ milyen vizsgálatokat kérnek. A hcg azért nem tartozik általában az alap labor csomagba, így valószínű nem fogsz lebukni.
2022. febr. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!