Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Harmadik trimeszter gyomorégés...

Harmadik trimeszter gyomorégés, rengeteg gyomorsav, hasmenés? Hogyan egyek? Már mindent kipróbáltam.

Figyelt kérdés

El kellett hagynom gyümölcsöket, zöldségeket amit nagykn szeretek. Édességet amúgy se ettem sokat de mostmár végképp annyit se...


A főtt ételt se nagyon kivánom, kekszeket viszont nagyon meg az ilyen szárazabb dolgot, de ennek nincs meg az a tápértéke amit az első két trimeszterbe biztositottam a gyereknek...


Sok folyadékot iszok, sok vizet plusz kamilla tea.

Amúgy a 31. Hétbe vagyok és a 28-nál kezsődtek ezek. Most éjjel pl tüzet okádtam annyira forró gyomorsav jött fel. És általában ha nagyon sok van, a hasam is menni szokott.


2022. febr. 22. 07:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ludea a megoldás,írass a háziorvossal.
2022. febr. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is a Ludea vált be
2022. febr. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
56%
Ludea! Az orvosommal csak a “csodaszer”-ként hivatkoztunk rá, nőgyógyász is felírhatja.
2022. febr. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!