Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti makacs...

Terhesség alatti makacs kívánós szomjúságra van tippetek?

Figyelt kérdés
Hetek óta nagyon erős kívánást érzek, és semmilyen étel nem esik igazán jól, arra jutottam, hogy ez inkább szomjúság, de a víz, folyadék se esik túl jól. Az orvos szerint a gyomorsav okozza ezt, elég zavaró, mert folyamatos elmulaszthatatlan kívánásom van és semmi sem csillapítja, akármivel próbálkozom, nem esik igazán jól. Nektek is volt már ilyen (20.hét)

2021. okt. 19. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont ez volt, annyi hogy az ásványvíz jól esett, főleg ha valami "mutatosat" is tettem bele pl gyömbér, az még jó is a savra állítólag. Mondjuk nekem nem mulasztotta. Kicsit izgultam hogy talán kezdődő cukor miatt vagyok ennyire szomjas, de a cukrom rendben..


Ez ilyen, túl leszel rajta!

2021. okt. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jól esik de 13 hét alatt másodszor jött ez a periodusom hogy állandóan innék egész nap 😂 úgy hogy terhessegem előtt ha megittam egy nap két pohár akármit már sok volt😂
2021. okt. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan szomjas vagyok, a cukrom alacsony és ha most is úgy lesz mint az előző két terhességemnél márpedig nagyon úgy néz ki, még alacsonyabb lesz (3 alatti). Sajnos azonban mivel gyűjtöm a vizet a lábamban, csak 1,5 l-t ihatok egy nap. Nagyon nehéz! Emellett nem ehetek cukrosat sem, időnként rosszul is vagyok ettől, pedig a magas inzulin szintem miatt folyamatosan kívánom. Mit tehetnék? Ellenállok, semmi mást, és várom a végét. 18 hetes vagyok.
2021. okt. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igyál nyugodtan sok folyadékot, próbalkozz pici szörpöt, vagy gyümölcsöt beletenni a vízbe, ide jéghidegen. Néha nekem lecsúszott 1 fél pohár szénsavas üdítő is, nagyon jól esett.

Szoptatás alatt nálam ez még durvább lett, napi kb. 6 liter folyadékot ittam, és óránként pisiltem úgy egy évig, utána normalizálódott.

2021. okt. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom, de sajnos én tudom, hogy azért vagyok szomjas, mert nagyon keveset iszom. Mindig csak vizet ittam, de most nem tudom meginni. Az almalevet is imádtam, de azt sem tudom meginni. Végül egyféle teát találtam ami nem esik rosszul és az őszibarack lé az, ami nem okoz különösebb hányingert, de az is korlátozott mennyiségben. Amióta lemegy a napi 1,5 liter, azóta jobb a helyzet.
2021. okt. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A magas cukorszint nálam is felmerült, hogy nehogy az legyen, de elvileg a terhességi cukorbetegségnek nincsenek bevezető tünetei és az orvosom is azt mondta, hogy ez nem tünete. Citromos vizet próbáltam, de az se csúszott...
2021. okt. 26. 08:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!