Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajúdás közben szoktatok...

Vajúdás közben szoktatok félni a szulestol vagy akkor eszetekbe sincs ez?

Figyelt kérdés
2022. febr. 25. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én vajúdás közben mindig a következő fájástól szoktam félni, amikor érzem, hogy jön/kezdődik.
2022. febr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor már az adott szituációra koncentrálok.


Az elsőnél utóbb tudom, hogy nagy para volt. De akkor, ott ezt nem éreztem.

Sőt

Kelllett több mint egy év, hogy letisztuljon.

Tény, hogy nagyon jó gárdàval szültem, és aok pozitív megerősítést kaptam, mindig elmondták mi lesz…


De mégig 12-en voltak benn..



Összehasonlîtàsképp


A 2. Komplikációmentes szülésemnél 4-en

2 szülésző

Csecsemős majd a jött egy gyerekorvos is, (de csak amikor màr megszületett, szoval így ő az 5.) és a nőgyógyàsz.

2022. febr. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Vajúdás közben semmi másra nem tudtam gondolni csak a következő fájásra , hogy birjam ki.

Felni nem féltem.

Inkább csak vártam hogy legyen már vége.

2022. febr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
35. hétig féltem. Utána felkészültem a lurkóra és már csak az érdekelt legyen meg.
2022. febr. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én attól féltem, hogy minden egyes fájásnál lelassult a babám szívhangja, és egyre többen jöttek a szobába.
2022. febr. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem vajúdás alatt mindig akkor kapott el a félelem..mindkét gyereknél ) amikor hallottam a mellettem szülő kismama brutális ordítását.. Emlékszem amikor az első gyerekkel vajudtam és már iszonyúan fájt, én még a vajudoban voltam..de mellettünk voltak közvetlenül a szülőszobák.. és hát mint valami ördögűzès..úgy orditott a nő. Na akkor kezdtem el fèlni hogy én ezt nem akarom.
2022. febr. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Olyan sűrűn azért nem vajúdok, hogy "szokjak" :)
2022. febr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Vajúdás közben attól félek, hogy sosem jön el a szülés pillanata, nem attól, hogy eljön :D
2022. febr. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%

Teljesen más mentális állapotba kerül az ember, amikor már igazán beindulnak a dolgok. Nekem legalábbis közvetlenül szülés után borzasztó szürreális volt visszagondolni, min mentem keresztül.

A szüléstől magától előtte sem féltem, a következő fájásoktól tartottam, mert oxytocint kaptam, és nagyon erős fájásaim lettek. Meg attól féltem, hogy sose.lesz vége. De aztán csak kibújt. :)

2022. febr. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Vajúdás közben csak vártam a végét. Mindig a következő fajástól féltem, amikor éreztem, hogy jön, ahogy az 1. írja. De akkor meg már kb felesleges félni. :)
2022. febr. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!