Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérzés miatt kaptam utrogestan...

Vérzés miatt kaptam utrogestant, tegnap este egy kimaradt ma reggel felhelyeztem de elkeztem barnázni, van okom félni?

Figyelt kérdés
3x1 szemet kell használnom de az este elaludtam és nem raktam fel. Ettől barnázhatok hogy azt egy szemet kihagytam? Baj lesz belőle?

2019. jan. 30. 11:55
 1/9 khniki ***** válasza:
91%
Simán barnázhatsz ettől, hiszen visszaesett a progeszteron szinted. Nekem 8 óránként ébresztőre van állítva a telefonom, így nem fordulhat elő, hogy kimarad. Az időzítés itt ugyanolyan fontos, mint egy fogamzásgátló tablettánál.
2019. jan. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam de remélem nem lesz baj
2019. jan. 30. 12:11
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért erre figyelj már oda.. Állíts emlékeztetőt vagy ébresztőt a telefonodra. Azért ez nem olyan, mint a fogamzásgátló.
2019. jan. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem is direkt csináltam gondolhatod...
2019. jan. 30. 12:48
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet a kimaradt szemtől a barnázás, és igen, lesz okod félni, ha gyakran elfelejted odatenni időben, hiszen nem véletlen kapod. Tudom milyen szar figyelni rá, nekem is használni kellett a 16. hét végéig, de szerintem ez legyen a legkisebb gond. Állítsd ébresztőt tényleg.
2019. jan. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
A hormonszintet meg kell tartani, szerintem ha esetleg nem áll el a barnázás, de remélem elfog, akkor irány a doki, ilyenkor néha megemelik 3×2re az utrot, hogy megmaradjon a terhesség. Ma próbálj pihengetni, semmi nehezet ne csinálj, és remélhetőleg holnapra vissza áll a rend.
2019. jan. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez az egyetlen szem maradt csak ki, reggel ugyanúgy 7 órakor felhelyeztem, 3 órakor ismét és állítottam be órát is. Tudom hogy nem mentség de tényleg annyira fáradt voltam hogy egyszerűen elaludtam és nem kapcsoltam ébresztőt.
2019. jan. 30. 13:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz semmi baj. Figyeld a további feljeménjeket, ha bármi van irány a doki, de szerintem holnapra helyre áll. És próbalj meg neidegeskedni, biztosan minden ok lesz.
2019. jan. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Úgy látszik hogy fokozatosan kezd elmúlni. Anyukám mondta hogy ne pánikoljak mikor velem terhes volt neki is volt ilyen. Csak akkor még az ő idejében nem hormont adtak neki hanem E vitamint ami csökkentette a barnázàst és még is itt vagyok!
2019. jan. 30. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!