Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen állapotban van az első...

Milyen állapotban van az első trimeszteri erős hányás esetén szükség kórházas infúziósra?

Figyelt kérdés
2010. szept. 12. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Vészes hányás ill. kiszáradás esetén
2010. szept. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amikor a kiszáradás veszélye fenyeget, pl vizet sem tudsz hányás nélkül inni, illetve egyáltalán nem jutsz hzzá táplálékhoz, tápanyaghoz, vagyis _mindent_ kihánysz...
2010. szept. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem 6 hetesen fektettek be infúzióra mert addigra már 8kg-ot fogytam. Ahogy előttem is írták egy korty víz sem maradt meg bennem, egy falat keksz sem, semmi. De csak úgy spontán is hánytam anélkül, hogy ettem vagy ittam volna bármit is. Amikor már a gyomorsav is kijött és nem maradt semmi ami kijönne akkor is megmaradt az öklendezés. Ez ment napi kb 18 órában, néha még álmoból is úgy riadtam fel, hogy azonnal hánytam... Ez nagyon veszélyes a kismaminak is és a babának is... És képzeld el mindezt 18 évesen nem tervezett terhességnél...
2010. szept. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!