Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt aki az első terhessége...

Volt aki az első terhessége alatt nagyon rosszul volt (hányás, émelygés), a másodikkal pedig alig vagy egyáltalán nem?

Figyelt kérdés
Csak reménykedem,hogy másodszor jobban leszek:)
2010. nov. 9. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Az elsővel 3 hónapig mindent kihánytam,injekciókat kaptam,hogy valami megmaradjon bennem. A másik kettővel soha nem voltam rosszul.
2010. nov. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szintén zenész. Az elsővel 12.hétig állandó émelygés (és nem reggel! hanem napközben és este...) hányinger, hányás több alkalommal is. Alig vártam a 12.hetet...

a másodikkal SEMMI tünetem nem volt(még szoptattam) olyannyira nem hogy 8 hetesen derült ki rutin nőgyógy vizsgálat során és nem akartam elhinni h babát várok.

2010. nov. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az elsővel 7 hónapig hánytam, 12 kg-ot fogytam, még egy kg és a doki befektetett volna kórházba. A másodikkal mér "csak" 4 hónapig jött ki minden és nem ment be semmi. Itt 6 kiló mínuszt eredményezett.
2010. nov. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az elsővel a 9-ből 7 hónapot végighánytam :)

5 hónapot az elején és kettőt a végén!

A másodiknál pedig SEMMI tünetem nem volt (pedig Ő is fiú)

Meg is született 74 perc alatt :) (bár nem hiszem, hogy a kettőnek volt köze egymáshoz)

Nincs egyforma terhesség, nem izgulj előre! Ha meg mégis úúúúúgy alakulna...akkor is nagyon megéri! :)

Jó egészséget kívánok Nektek!

2010. nov. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok most...első terhességemnél nagyon rosszul voltam., állandóan hánytam.....szörnyű volt....a vérnyomásom annyira alacsony volt hogy épp hogy éltem.

Most 7 hetes babás vagyok és semmi tünet, jól érzem magam :) 1-2 alkalom volt mikor rosszul voltam de ennyi :)


Üdv : T

2010. nov. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó ezt olvasni,hogy legalább hátha enyhébb lesz:)1 dolog miatt nem bánnám,18kg fölösleg van rajtam:)Anno lefogytam 8 kg-ot,most menne 16 is:D De nagyon rossz volt,hogy 0-24-ben hányingerem volt.
2010. nov. 10. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!