Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan akinek nem fájt...

Van itt olyan akinek nem fájt annyira a vajúdás mint ahogy a többség mondja ? ELSŐ SZÜLÉSNÉL

Figyelt kérdés
2022. febr. 28. 11:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Ne reménykedj 😁😁🤣
2022. febr. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Hát nekem k.rvara fájt, megváltás volt a császár 😑
2022. febr. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy "annyira"? Nagyon fájt, de bele nem akartam pusztulni.

Inkább azt mondanám, hogy egész másra számítottam. Menstruációs görcsös fájdalmat képzeltem, azt meg nehezen viselem, ehhez képest engem egy nagyon erős hasmenéses görcsre emlékeztetett. Tudod, amikor ülsz wc-n, rohadtul kéne, de nem jön semmi. Na olyan volt.

De mindenkinél más.

2022. febr. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nem fájt, fel sem tűnt, hogy szülök, pedig tágultam. Adtak fájáserősítőt. Onnantól már fájt rendesen. 2 óra alatt szültem, ebből kb fél órát fájt, talán kevesebbet. A kitolásnál nem is igazi fájást érzel, hanem nagyon erős "nyomnod kell" ingert. Azt hiszem szerencsés vagyok, mert az a fél óra fájás pár pillanatnak tűnt, alig jutottam levegőhöz, előtte meg a gyantázás jobban fájt kb.
2022. febr. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem fájt annyira. Amikor elkezdett fájni és azt hittem most indul a buli, akkor az már a kitolás volt és egyszercsak megszületett a fiam.

Most a 2. babával vagyok várandós, remélem ez sem fog nagyon fájni. :)

2022. febr. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Jobban fájt, mint képzeltem. Sérelmeztem a testemmel szemben, hogy egyből 5 percesekkel indult (mire beértünk a kórházba, alig telt el 4 perc), nem volt semmi petting vagy bevezetés a fájásokba, egyből durr bele :/ cserébe gyorsan meglett (fél3kor ébredtem rá, hogy valami van, 7:58-kor a kezemben fogtam már). Szóval: törődj bele, hogy fájni fog, de nem törvényszerű, hogy hosszú órákat fogsz vajúdni.
2022. febr. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy nagyon ösztönös és természetes az egész, úgy érzed mindennek így kell lennie és nem görcsölsz azon, hogy jajj most mi lesz, pedig én extra szorongó vagyok, hanem olyan így kell lennie érzés. Nagyon elkapja az embert, pedig az ezoterika is távol áll tőlem. Amikor nem fáj, olyan izgalmas, hogy "most történik", amikor fáj esélyed nincs gondolkozni, amikor nyomsz meg a legelemibb ösztön kb, mintha kijönne belőled az állat, nem gondolkodsz csak a tested cselekszik, olyan erős késztetésed van, hogy nyomj. Tök jó volt, mintha egy gép lenne a testem, szorongásnak aggódásnak esélye/helye nem volt. Szülnék újra annak ellenére, hogy a fejem vertem a kapaszkodóba, annyira fájt abban a fél órában, ami nekem pár pillanatnak tűnt. Ne aggódj, remek élmény. Mikor megmondták, hogy ez már a szülés, akkor szorongtam csak, hogy "hát én még sem szeretnék szülni", de gyorsan elmúlt, pedig nem voltak túl barátságosak sem velem. Szóval jó volt.
2022. febr. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
En rosszabbra számítottam. Erősebb fájdalomra készültem. Ennek ellenére így se csinálnám végig hetente. 😂
2022. febr. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%
Én majdnem 28 órán keresztül vajúdtam, sokkal rosszabbra számítottam, a branül jobban fajt a kezemben mint maga a szülés.
2022. febr. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát akkor utolsó te 1 vagy a milliobol. Belém inkább 30 branül egyszerre,mint a szülés,és még keveset is mondtam.
2022. febr. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!