Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitol lehet ez a fajdalom?

Mitol lehet ez a fajdalom?

Figyelt kérdés
6hetes terhes vagyok folyamatosan hanyingerem van es gyomorsavam.Tegnap óta erzem hogy amikor nyelek fáj a torkom es a hatamba is nyilalik.Ennyire kimarta volna a gyomorsav a torkomat?Nagyon rossz erzes eg a melkasom is a gyomrom is faj mar bele.Hogyan tudnam enyhiteni hogy ne marja enyira a torkom mert ha nyelek mar nyilal a hatamba is.Elorre is koszonom

2022. febr. 28. 15:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kérdezd meg az orvost!

Gavisconnal meg lehet próbálkozni,nekem nagyon bevált.Előtte szedtem a ludea-t,mert gyomros vagyok.De terhesség alatt is adnak ludea-t ha súlyos a panasz!

2022. febr. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Refluxnak tűnik. Vannak rá terhesen is szedhető gyógyszerek.
2022. febr. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Koszonom borzalmas ez az erzes most rennie-m van itthol azt is lehet terhesseg alatt igaz noverem ezt szedte gyomorsavra megprobalkozom ezzel
2022. febr. 28. 16:17
 4/13 anonim ***** válasza:
Renniet elvileg lehet bár nekem ezt a gaviscont mondta a védőnő hogy majd a második trimesztertől lehet.
2022. febr. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Rennie, Gaviscon, ludea, mondjuk én azt is kettesével szedem és semmit nem ér sajnos.
2022. febr. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Most ahogy hanytam jott egy nagyon paranyi kis nyalka ver iszonyatosan megilyedtem ez mitol van?
2022. febr. 28. 17:49
 7/13 anonim ***** válasza:
Az erőlködéstől.
2022. febr. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hat az erolkodesbol ma volt eleg az elobb is jott egy pici de abban mar nem volt remelem csak ennyi.Terhesseg elott is surun volt savam sajnos de igy meg nem jartam.Remelem semmi komolyabb
2022. febr. 28. 18:44
 9/13 anonim ***** válasza:

Holnap hívd fel az orvost akinél voltal (ha voltal mar) es mond el neki. Majd megmondja mit szedj.

Vagy a haziorvosodat is kerdezheted.

2022. febr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Gyomorgyulladás is lehet akár,gyomorhurut..Mindenképp orvost kérdezd!

Ilyenkor a hajszálerek meggyengülhetnek,innen is lehet a kis vér.A terhesség alatt a hormonok hatására gyengülhet a gyomor/gyomorszáj..

Én nagyon hányós voltam,akár minden mozdulatra jött...3.terhesség előtt 2 évig szedtem a ludeat,majd 12.hétig.Onnan pedig Salvus víz vagy gaviscon volt az enyhülés.Most 4 éves a gyerkőc azóta semmit nem szedek.Ha előjön akkor vagy Salvus,illetve citromfü+menta tea(néha kamilla),nagyon hatásos,pár nap alatt rendbe tesz.De ahhoz kellett hogy a gyomorhurut(baromi hosszú gyógyulással) elmúljon,a ludea segített.Kitartás,és ne hagyd magad lerázni ha nagyon fáj!Oké h terhes vagy és hánysz.De ennyire nem szabad fájnia!!!!#1

2022. febr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!