Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eros gorcsos "vakbelszeru...

Eros gorcsos "vakbelszeru fajdalom a gyomorszajamnal 25 hetesen! Temyleg nem kutya borzasztoan faj! Mitol?

Figyelt kérdés

16 hetesen volt egy ilyen este mikor ugy begorcsoltem hogy csillagokat lattam.

Akkor bementem ugyeletre ahonnan hazakuldtek.

gyanakodtam hogy tultoltam a magneziumot mert 16 hetesen meg szedtem kulon!

Most 25 hetes leszek szombaton

tegnap lefekvés előtt görcsöltem be először

Most ma megint

hozzáteszem kuruttyol is mellé a hasam!

Nagyon fáj fájdalmas borzasztó kínok nekem ez nagyon fáj!

Mitől van?

Ladeevitet szedek

Nem toltam tul a magneziumot most egesz biztos mivel kulon nem szedek.


Ugyeleten lofszt sem csinalnak vele

egyedul vagyok mert ferjem ejszakas

mit csinaljak?


2018. júl. 5. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Én gyomorsavra tippelek, az tud úgy fájni, mintha kést forgatnának a gyomrodban. Vegyél be Rennie-t, vagy Gaviscont, ha ezektől nem lesz jobb, akkor más a baj és lásson inkább orvos.
2018. júl. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igy tudom renniet sem szabad szedni terhesen?
2018. júl. 5. 17:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Gaviscont lehet, egyszerre 2-t kell bevenni.
2018. júl. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is gyomorsavra gondolok. Nekem pont ilyen tüneteim voltak,azt hittem belepusztulok. A barátnőm belgyógyász/gasztroentrológus,ő mondta a Gaviscont. Hát, mit ne mondjak megváltás volt. Próbáld ki. Igen, kettesével szedtem én is.A Salvus vizet kortyolgatni, azt is jónak mondják erre,legalábbis a barátnőm betegei erre is esküdöztek. Ha ennél is erősebbre van szükség,az meg a Ludea tabletta,ami terhesen is szedhető,az is savlekötő,de az már vényköteles. 37 hkm.
2018. júl. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Renniet is szabad!


Szerintem is gyomorsav a ludas. Én is szétégtem párszor. Plusz próbálj egy kicsit megemelt felső testtel feküdni, párnázd jól ki magad csípőtől kezdve!

2018. júl. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gyomorsav, vagy epe. Nekem mikor epeköveim voltak, szintén a gyomorszájtájon görcsölt, mint az állat, konkrétan ügyeletet kellett hívni.
2018. júl. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is mikor az epém gorcsolt,konkrétan a mentőt akartam hívni annyira fájdalmas es rémisztő. A sav az teljesen máshogy faj nekem. Akkor görcsölt be, mikor telezabáltam magam.
2018. júl. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Renniet is szabad kb 8 heten keresztul hasznalt is a terhesseg vegere mar csak a Ludea az volt a megvaltas!
2018. júl. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Epe is lehet tényleg!


Nálam meg a hányós-hasmenéses vírus indult így. Minden terhességemnél elkaptam egyszer.

2018. júl. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!