Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnátok pár biztató szót...

Tudnátok pár biztató szót mondani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Peteérés után vagyok 11 nappal és pozitív lett a terhességi tesztem 🙂. Már a 9. dpo-n is az volt halványan, azóta szépen erősödik.

Szombat/vasárnapra nem várom.

Viszont ami nagyon aggaszt, hogy SEMMI tünetem nincs. Se mellfeszülés, se szédülés, a reggeli hőm is csak 36,72, peteérés óta ezen a szinten van és nem megy feljebb.

Nagyon félek, mert volt már egy missed ab-om tavaly, akkor sem nagyon volt semmi tünetem 🙁

Kérlek nyugtassatok meg.


2022. márc. 2. 06:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Mikor terhes lettem akkor teszteltem mikor feszülni kezdett a mellem. Ez lett gyanús. Akkor néztem h nekem már 3 napja késik (egyébként is rendszertelen)

3 terhességből egyiknél sem volt tünetem. 2 terhesség maradt meg csak. Ez a mell feszülés pedig mind a 3nál jelen volt napokkal a az elmaradt után.

2022. márc. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát még elég messze vagy a nemvárt napjától, még nem indultak be annyira a hormonok, hogy rosszul légy. Nem mindenki van rosszul a terhessége alatt, ne parázz rá ennyire. Nekem is volt egy missed ab-om, most újra várandós vagyok, amikor kiderült, hogy terhes vagyok még nekem sem voltak nagyon tüneteim, csak a fáradtság, de én alapból is nagyon fáradékony vagyok. Mostanra meg már minden tünet is elér. Csak nyugi!!
2022. márc. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van hogy ilyenkor még nincs tünet... Mindháromszor eselytelenek nyugalmával teszteltem, terhes tüneteim csak a terhesség 6-7 hetében kezdődtek
2022. márc. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
6. hétig semmi tünetem nem volt extrém fáradtságon, cicifájdalmon kívül. Nyugi, rendben leszel, hisz minden terhesség más.
2022. márc. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm <3 De legalább lenne fáradtság vagy cicifájdalom, de semmi :(
2022. márc. 2. 07:50
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne, az csak a fejedben létezne. A terhességi tünetek a 6. héttől kezdődnek. Nekem mondjuk a gyomorégésen és azon kívül, hogy állandóan bundáskenyeret kívántam sosem volt más tünetem. Egészségesen született meg a kisfiam. Nyugi, tejesen feleslegesen stresszeled magad!
2022. márc. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy napja késett, mikor pozitivat teszteltem (igazából egyáltalán nem vártam, hogy pozitív lesz, csak le akartam zárni lelkileg a próbálkozást egy időre), semmi tunetem nem volt a 7.hétig. Se mellfeszules, se nem nőttek meg, sem rosszullét. Pisilni jártam gyakrabban, de ez is csak akkor jelentkezett, mikor már kimaradt a menzim.


Nem szabad ennyire ragorcsolnod, sajnos sokat most nem tudsz tenni, ha van tünet, ha nincs, a baba megallhat a fejlődésben millió oknál fogva. Amíg nem verzel, nem gorcsolsz, maradj nyugodt. Nekem is volt missed ab-em, úgyhogy a mostani terhességem elejét én is vegigizgultam, de most még nagyon - nagyon korai hogy tüneteid legyenek.

2022. márc. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Mégis milyen tüneted lenne mikor még csak most vagy ott,hogy 3-4 napon belül megjöjjön? Meg mikor tele a net,hogy kb. A 6.heten jonnek a tünetek. Ha terhes vagy és így fogod végig szorongani a 40 hetet az nagyon jó lesz. Amúgy nekem a fáradságon kívül ( ami 7-11.hétig tartott) a vilagon semmi tunetem nem volt,és van 2 gyerekem.
2022. márc. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
6. hétig nem nagyon lesz semmi tünet, én 2 vetélésen vagyok túl, mindkettőnél feszült a cici már előtte napokban, most a 3. terhességemnél nem feszült, csak azért teszteltem, mert mentünk egy buliba és közbe a mensim napja is volt, meg akartam nézni hogy ihatok e nyugodtan, de váratlanul pozitív lett a tesztem :D most 16 hetes vagyok :)
2022. márc. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem pont így kezdődött, az volt gyanús, hogy semmi mensi tünetem nem volt. :)
2022. márc. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!