Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eddig még soha nem volt...

Eddig még soha nem volt pattanásom, még tinédzser korban sem. Most vagyok 15 hetes babás és elkezdett foltosodni az arcom. Hasonló esetek tapasztalatait várom, ti hogyan kezeltétek és mivel?

Figyelt kérdés
2008. dec. 16. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Most foltok jelentek meg az arcodon vagy pattanasok? Amugy mindketto attol a hormonbombatol van, ami epp a testedben tombol.
2008. dec. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

van szép neve, kismama gyöngyöknek hívják azt hiszem, sajnos lényegében akarhogy nevezzuk, ugyanolyan zavaró. nekem is van. majd elmulik :D

nem kezeltem semmivel, a szaraz boromet "pakoltam" néha.

2008. dec. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jaj,igen,kicsit hülyén írtam ki...de mindkettő van.Pattanás is és a"gyöngyök is".És mivel pakoltad az arcod,második válaszoló?
2008. dec. 16. 17:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem már a terhesség elején kijöttek és nagyon csunya volt, börgyogyásznál voltam és ő irt fel egy krémet, amit terhesen is lehet használni, a neve: Skinoren krém, ezt csak receptre irják fel.

Nekem nagyon hamar elmulasztotta, igaz nem olcsó, mert 3000 ft körül van, de nagyon jó.

A doki azt mondta végig használjam én miota elmultak a pattanások csak 2-3 naponta használom igy nem alakul ki ujra, és nem kell havonta venni.

Ez tényleg nagyon hataásos!

Remélem tudtam segiteni!

2008. dec. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a szaliciles alkohol segített, de az csak a pattanásra (leszárítja). (Patikában vehetsz kis 50 ml-s üvegben).

Boldog babavárást :)

2008. dec. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. jan. 7. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!