Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányok! Utrogestanttal kapcsol...

Lányok! Utrogestanttal kapcsolatban tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ha a barnázás progeszteronhiányra utal, és ha a gyógyszertől megszűnik, az azt jelenti, rendben van a progiszint, tehát valószínűleg emiatt volt a "gebasz"? Múlthét óta szedem, azóta elmúlt a barnázás, kicsit megnyugodtam, de nem vagyok benne biztos, hogy minden rendben.. 28.-án megyek vissza a dokihoz, nehéz ez a bizonytalanság. Volt valakinek hasonló tapasztalata? Minden rendben lett végül?
2016. szept. 15. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:

6 hetesen barnáztam, kaptam utrot de még este is volt egy kicsi, másnap már egyáltalán nem. És rendben is volt minden. Én is azt gondolom, hogy sárgatest elégtelenség miatt barnázhattam, aztán ki tudja.

Mindez meg sajnos nem zár ki egyéb gondot így garancia semmite sincs.

2016. szept. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én vérezgettem is, haematomám volt az utro megoldott mindent.
2016. szept. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 5 hetesen kapt rózsaszín folyásra... Rá kétszer még megjelent nagyon enyha barnázás, a szívbajt kaptam tőle, azt hittem rögtön hatni fog... Aztán úgy egy hét múlva már semmi. Az elhagyásnál se volt gondom. Most vagyok kereken 20 hetes, a héten voltam ultrahangon, szépen fejlődik. Remélem minden rendben lesz. Úgy tűnik nekem tényleg progi hiány volt a gond, mert azóta tényleg semmi tünet. Ne aggódj nálad is biztosan segít!!!! :)
2016. szept. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!