Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Micovag plus segített terhessé...

Micovag plus segített terhesség alatt? Többi lent

Figyelt kérdés

Elmentem panaszkodni a nőgyógyászhoz, mert elég erős csípő,égő érzésem volt , amit szintén erős folyás kísért.


Azt hittem vesz kenetet,hogy megbizonyosodjon, hogy baktérium, vagy gomba az okozó.

De nem vett , hanem dalacin huvelykremet írt fel , ami ,ahogy olvastam , az csak bacikra jó...kivaltottam..


Az égő, viszkető érzés és a folyás ERŐSSÉGE szűnt csak meg , de gyengebben még most is fennállnak ezek a tünetek.


Visszamentem , kértem írjon fel pimafucint , erre azt válaszolta, hogy micovag plus ot vegyek , nem ír fel semmit ..

Mondom , de hát az nem csak egy huvelyflora visszaállíto ??

Azt mondja nem , az is ugyanúgy jó mint a pimafucin !


Most meg olvasom a tájékoztatóján , hogy a micovag csak inkább kiegészítésre van ...


Most akkor kidobtam vajon 4 ezer Ft ot ??


Nektek segített gomba esetén ?


2022. márc. 3. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Használd el a dalacint,utána canestenezni tudsz,terheseknek azt vagy esetleg a Gynoxint adják gombára.

Nekem is sajnos folyton előjönnek ezek a dolgok, én meg pont hogy baci ellenit akartam kapni merthogy az a veszélyes,a gomba csak kellemetlen.


A micovagot is próbáltam,van benne bórsav,ami jó a gomba ellen,de a canesten jóval erősebb.


DE canestent csak 12.hét után lehet!

2022. márc. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nálam a micovag semmit nem használt, a canesten volt jó
2022. márc. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
En is kaptam micovagot de nem használt semmit, igaz, utána a receptes kúp sem szóval kiderult h természetes a nagyobb mennyisegu sárgás folyasom, nem betegség miatt van😂 (tenyesztes is volt természetesen)
2022. márc. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én használtam micovagot, gyógyszertári kevertet és canestent is, de egész terhességem alatt küzdöttem vele szóval ha el is múlt visszajött 1-2 hét múlva... Szülés óta semmi bajom....
2022. márc. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem terhesen is volt, hogy csak Micovagot javasolt a nőgyógyász. Nekem segített, de ez biztos függ attól is, milyen erős a gomba.
2022. márc. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Tudjátok mitől tartok?


Hogy ha szülés közben is bent maradnak a gombák, szóval amíg áthalad a baba születés kor , okoz e vmit vele vajon ?!


Védőnő szerint nem tölt ott sok időt ( jó ezt tudom) , na de hogy ezért nem okoz . Meg hogy különben is kap vmit születés után a baba . Mármint vmi ellenszert ...


De mit okozhat amúgy neki ??

2022. márc. 3. 15:30
 7/9 anonim ***** válasza:

4-es vagyok


Mivel egész terhesség alatt küzdöttem huvelygombaval így a kérdés bennem is felmerült, az orvosom viszont megnyugtatott, hogy semmi baja nem lesz tőle.


A 36hetes keneten is ott volt pozitívan h hüvelygomba, akkor ismét micovagot szedtem, sőt rá 2 hétre is csináltam egy 3 napos kúrát pedig tünetmentes voltam akkor. A dokim azt mondta ha úgy érzem lehet kéthetente tartani egy 3 napos kúrát...


39. héten született a lányom épp semmi panaszom nem volt szerencsére. Semmi baja azóta se pedig elmúlt két éves

2022. márc. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A hüvely sosem steril, tele van bacikkal gombákkal. Viszont van pl a Streptococcus B törzs, amit szűrnek, mert az pl komoly bajokat okozhat a babának. A többi nem, sőt ez a bélflóráját elindítja, hiszen addiv steril.


A szemét elvileg kimossák fertőtlenítős oldattal, meg ilyesmi, antibiotikumot meg kap az anya a szülésnél ha kimutatják a streptococcust.


Ettől függetlenül engem is zavar hogy mindig van valami bajom odalent, pedig mindig kezelem stb de hát ezekre odafigyelnek azért az orvosok.

2022. márc. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én Vitagyn C-t kaptam sárgás folyásra, azt mondta az orvos még nem ír fel erősebbet max majd később.

Egyébként nem nagyon múlt el tőle, de szerintem engem ez a terhesség végéig elkísér majd mert alapból érzékenyebb vagyok ott lent.

2022. márc. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!