Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt segített...

Terhesség alatt segített valakinek a nemibeteg gondozó?

Figyelt kérdés

Folyamatos nyavajával küzdök, volt tenyésztés, de nem segített 3 gyógyszer sem. Már azon gondolkozunk, hogy érdemes lenne nemibeteg gondozóba elmenni, hátha ott hasznosabb dolgokat mondanak, mint a nőgyógyász. Járt valaki ilyen helyen terhesség alatt? Sikeres volt?

A tanácstalanság fő oka, hogy amióta ez kialakult, egyéb okok miatt nem élünk nem életet, tehát nem egymástól összeszedett dologról van szó.

Érdemes szerintetek megnézni egy ilyen helyet? A terhesség alatt van kötelező ilyen vizsgálat, v csak a vége felé?


2021. máj. 17. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom érdemes egy teljes STD szűrést kérni mindenképpen.
2021. máj. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs sok értelme, a börgyogyászok foglalkoznak ezzel, akik tb alapon nem túl tehetségesek, a nödokidnak kellene tudnia a megoldást, hanem megy akkor esetleg másik nödoki.
2021. máj. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Utána néztem ennek az STD szűrésnek, az a "baj", hogy nem ilyen jellegű problémám van, hanem állandó darabos folyás. Abban is tudnak hasznosat mondani? Vagy csak azokra szűrnek, amiket írnak is?


Kedves 2-es, a nődoki azèrt nem tudja a megoldást, mert a kenet használhatatlan ilyen téren, mindig a candida jön ki, hiába ad bármilyen gyógyszert, ph helyreállìtással, heteken belül vissza jön a probléma.. :( azért gondoltam, hogy hátha valamilyen laborban, ahol kifejezetten ezzel foglalkoznak használhatóbb eredményt kapunk, ami a gyógyulásban is segítene... :/

2021. máj. 17. 15:23
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor gondolom nem a tb-s bőr és nemigyogyászat rendelőre gondolsz, biztos van olyan ahol speciálisabban nézik a kenetet, de nem tudom hol, az std, szexuális úton terjedő betegséget jelent, a tied meg ezek szerint nem ilyen.
2021. máj. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha "csak" az, akkor Candida-diétát lehetne megpróbálni (magas glikémiás indexű ételek és italok kiiktatása). Nem hiszem, hogy ezzel rosszat tehetsz, hiszen sok kismamát fognak terhességi cukor miatt hasonlóra. És hogy nem csak lentre szedsz probiotikumot (Normaflore, Protexin), hanem a beleidre is, mert ezt általában "önmagunktól kapjuk el". Grapefruitmag-csepp jó még rá, de azt nem tudom, terhesen szabad-e. Szappanos mosakodást (csak meleg víz és csak zuhany), és sajnos a borotválkozást sem ajánlják, ha épp ettől szenvedsz. És pamut bugyik (no tanga), 60 fokon mosva vagy vasalva, meg inkább papír törülköző e célra, nagydolog után meg gondos mosakodás. Szóval nem csak a hüvelyed kellene kezelni, hanem globálisan téged, mert valami miatt eltolódott a hüvelyed ph-ja (is), és azért szaporodik túl gomba, ami mindenkiben ott van normál esetben is. Vannak, akik terhesen így járnak, és mivel IR-ben vagy cukorbetegségnél gyakoribb, ha még ezt nem nézték nálad, érdemes kizárni.
2021. máj. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!! De tényleg, sokat segítettél! Utána járok ennek akkor jobban!

IR és cukorbetegség elvileg nem áll fent, az elvileget azért mondom, mert régen vizsgálták ezt nálam egyéb problémák miatt, akkor nem volt, és most az első trimeszteri laborom is jó lett! De ha nem változik a diéta és a többi figyelem mellett, utána járok ennek megint.

2021. máj. 17. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!