Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Körülbelül mikorra várható?

Körülbelül mikorra várható?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Olyan kérdésem lenne hogy szerintetek mikor születik meg a baba?

38 hetes leszek szombaton nyákdugo kedden "elment" fájásaim annyira meg nincsenek naponta 5-6 szor bekeménykedik a hasam pár percre ma kedd óta volt ilyen folyasom de doki azt mondta hogy a nyákdugo maradéka lehetett.

Méhszáj zárva van azt mondta a doki

Március 19 re vagyok kiirva.


2022. márc. 3. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
A terhesseg 37-42 hetes, ugyhogy meg siman lehet 4 heted is, nincs varazsgombunk.
2022. márc. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Szerinted jósok vagyunk?


Fiammal teljesen zart voltam a szülésig, nyákdugó nem ment el, semmi jele nem volt, hogy szülök. Reggel voltam nst-n vizsgáltak is, azt mondta a doki, még nagyon ráérek. Este 38+2re megszületett a fiam.


Lányommal a 17.héten elkezdett nyílni a méhszáj. 36hetesen kiesett a nyákdugó, beilleszkedett a gyerek is. Jóslók, keményedések (amit az elsővel azt sem tudtam mi az) kb a 37.héttől. 40+5re született indítással.

2022. márc. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyákdugó elmenéssel szülhetsz bármikor, de túl is hordhatod akár. Lassan úgyis szülsz, majd valamikor.
2022. márc. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem vasárnap ment el, kedden szültem. Sógornőmnek a szülőszobán ment el. De van, akinek hetekkel hamarabb megy el, szóval nem lehet tudni.
2022. márc. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!