Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Körülbelül mikorra várható az...

Körülbelül mikorra várható az afp eredménye?

Figyelt kérdés
Pont ma egy hete, hogy levették, de már sík ideg vagyok az eredmény miatt, tudom, hogy sokszor ad álpozitív eredményt, de legyen negatív!!!!! Köszönöm a válaszokat!!!

2011. dec. 14. 08:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1 hét mulva lett meg az eredmény. Nyugodj meg, ártasz a babának az idegeskedéssel.
2011. dec. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ.

Vidéken lehet olyan, hogy csak 2-3 hét múlva van eredmény. Nem mondták, hogy mikorra várható?

Nagy százalékban teljesen jó eredmények születnek, ezen nem kell izgulni!

Úgyis a 18-20 hetes ultrahang a mérvadó, az AFP-t már nem veszik komolyan, főleg, ha alacsonyabb az eredmény.

Ha jóval magasabb a normálnál, az sajnos általában igaz és ott gond szokott lenni, de az is az ultrahangon derül ki, hogy mi a probléma, de ez elvétve fordul elő!

2011. dec. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
15+6 naposan vették le, elfelejtettem megkérdezni, hogy mikorra várható, a 12. heti uh-n minden rendben volt, orrcsont 3mm volt a tarkóredő pedig 1,4mm. Köszönöm a válaszokat igyekszek megnyugodni, CSongrád megyei vagyok.
2011. dec. 14. 08:39
 4/8 anonim ***** válasza:
itt nálunk(oroszlány)1 hét alatt lesz meg kb.
2011. dec. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 2 hetet kellett várnom az eredményre (Nyíregyháza).


25 hkm

2011. dec. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is két hetet kellett várnom, igaz Budapesten.


Próbálj megnyugodni (tudom, könnyű mondani...)


Szép napot és boldog babavárást!

2011. dec. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én holnap megyek az eredményért és múlt héten hétfőn vették le. Én is sík ideg vagyok már, mert a nagyobbik fiamnál sem volt jó az eredmény.
2011. dec. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat mindenkinek!!!
2011. dec. 14. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!