Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4D babamozin meg lehet állapít...

4D babamozin meg lehet állapítani, hogy a babánknak mekkora a szeme?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy látszik-e, hogy nagyszemű lesz, vagy esetleg pici?
2010. szept. 12. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Ne hülyéskedj már, ekkora marhaságot!!!!
2010. szept. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem nem igazán. Főleg, hogy általában csukva is van nekik.

Azt viszont biztos meg lehet állapítani, hogy mongol szeme van-e vagy sem (kínai, japán, stb), mert azt a múltkor mondta nekünk a szonográfus.

2010. szept. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Hát ha szerencséd van és kinyitja neked a szemét akkor igen. Egyébként csak kb annyira mint bármelyik másik csukott szemű babánál :)
2010. szept. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom kislányt vársz. Ha fiút várnál gondolom a kukacméretére lennél kiváncsi:S


Tudod én azon imádtkozom, hogy egészséges legyen, bármilyen külalakkal , de makk egészségesen!!

2010. szept. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia!Az az igazság hogy szerintem igen,27 hetesen voltunk 4D-n és látszódott hogy nagy a szemgödre,pedig egy percre sem nyitotta ki, és lám óriási bagoly szemei vannak:-) /apának is nagy a szeme/ Ha akarod felrakok képet,akkorit és mostanit:-)
2010. szept. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, hogy offolok. Utolsó, én nagyon kíváncsi lennék a képekre! :)
2010. szept. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon örülnék, ha raknál fel képet!!! :-)

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2010. szept. 12. 20:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is várom a képeket! :) Mi is most voltunk 4D-n, és a mi babánknak is nagy volt a szemgödre, de a szonográfus szerint, amíg csukva van, nem lehet megállapítani. Hát nem is látszott tényleg, így mi sem tudtuk meg, hogy az apa hatalmas szemeit, vagy az én kisebb szemeim örökölte -e. Vagy egy ősét..
2010. szept. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Íme a képek:-) Remélem ti is úgy látjátok mint én:-)

[link] 4D

[link] kb.9-10hós

[link] mostani

2010. szept. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Huh, szép hatalmas szemei vannak. :) A páromnak is ilyen hatalmas volt, van. :) A ti UH képeteken jobban látszik a szemhéja, a miénken sajna nem látszik. Szerintem is előre látható volt az UH képeteken.
2010. szept. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!