Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Czeizel intézetbe megyünk a...

Czeizel intézetbe megyünk a 12. heti kombinált tesztre,lehetséges hogy ilyenkor már megmondják a pici nemét ott?

Figyelt kérdés

Érdekelne hogy hasi vagy hüvelyi uh-t csinálnak e, illetve láttam hogy 2 ezer Ft ha szeretnénk felvételt kérni a vizsgálatról, a pendrive benne van az árban vagy külön kell megvenni? Illetve mennyi ideig tart a vizsgálat? Főként friss infó érdekelne :)

Köszönöm lányok :)



2022. márc. 7. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A pendrive miatt plusz 2000 :)

A nemét legfeljebb még inkább csak tippelni tudják még ilyenkor. Az uh hasi lesz, nem hüvelyi.

2022. márc. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megmondták 90%-ra az első 10 másodpercében a vizsgálatnak hogy kislány, az lett. A pendrivért külön kell fizetni + 2.000 Ft, vagyis a kombinált teszt azt hiszem 48.000 Ft + 2.000 Ft vagyis 50.000 Ft-ot fogtok fizetni, utána a többi nagy UH 33.000 Ft, + pendrive 2.000 Ft -> 35.000 Ft (szerintem csak a 12&18. hetiről érdemes kérni, utána már a 30 és 36. hetin nem fér bele a baba úgy, hogy szép legyen a kép és az orvos nem is törekedik erre mert végülis nem ez a dolga, külön a babamozi jobb élmény ilyen szempontból). Nekem minden vizsgálat kb 15 perc volt, összesen 4 ultrahangon voltam ott a közelmúltban, nemrég szültem.
2022. márc. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod :)
2022. márc. 7. 19:26
 4/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm :)

Már alig várom 🥰

12. Heti és a 18. Heti genetikara tervezek oda menni :)

2022. márc. 7. 19:27
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi az istenhegyiben voltunk de ott is egyből mondta a doki, hogy kisfiú, amit a Nifty meg is erősített a véremből.
2022. márc. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És ugye tőlem is vesznek vért, vajon itt is neznek olyat amiből meglehet mondani a baba nemét? :)
2022. márc. 7. 19:50
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi is a Czeizelbe voltunk, Dr. Gasztonyinál. 12. uh, 5 cm volt még csak és megmondta, hogy kislányunk lesz:)

A kombinált tesztnél, amit a vérvételből néznek, nem nézik a baba nemét. A 3 leggyakoribb szindróma valószínűségét vizsgálják. De a Prena vagy nifty teszt megmondja, ha olyat csináltatsz.

2022. márc. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm 🥰🥰🥰
2022. márc. 7. 20:27
 9/10 anonim ***** válasza:
En is ott voltam, a 12 hetirol kértem videót, hosszú volt és alapos, 80% mondták hogy kislány, 3 nappal később a prena teszt igazolta hogy.... Kisfiú 😂🥰 Szóval nem jött be de nagyobb bajom ne legyen az életben, örültünk mindenhogy 🥰 a 18 hetirol is kértem videót de csak pénz kidobas volt, kb votl az egész 5 perc, nem láttam semmit, at se kapcsoltak egy pillanatra se 4d csak vegig futottak hogy gyomor vese stb, nyilván fontos persze de videó nem érte meg mert fel sem ismerhető semmi. A 30 hetin már megbeszeltuk hogy a, végén eldontom kérem e, ott fogtam ki a legkevesebb szonografus nénit, mindent érthetően megmutatott, elmagyarázott stb de mivel ugye a videón a hangja nincs rogzitve ezért nem kértem akkor sem a felvetelt mert én úgysem tudtam volna ugyanúgy elmagyarazni otthon hogy mi micsoda 😂
2022. márc. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*legkevesebb na.. És természetesen mindhárom uh hasi volt.
2022. márc. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!