Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rossz 1:2 arányú kombinált...

Veronika83 kérdése:

Rossz 1:2 arányú kombinált teszt után azt mondták az orvosok hogy nincs értelme a drága Prena vagy bármely vérvétel tesztnek csak a magzatvíz vételnek. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2021. dec. 2. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hol tartasz, hanyadik hét?

Az a baj megcsináltatod a drágát és ha, véletlen baj van, csináltathatod a szurit és ez mind idő. Jó esetben legyen 2 hét, hogy mind 2 meglegyen de inkább 3, és ha megszakítás lesz, 16.héttől szülés van nem abortusz.

Én 10.héten csináltattam a drága tesztet, majdnem 2 hét az eredmény, sajnos rossz. A hasbaszuri gyorsan meg volt, hét elején vették, péntekre sajnos igazolta, azért ment ilyen gyorsan, mert a downt keresték egyből. Hétfőn 14.hétben meg is volt a műtét.

Uh n nekem csak az áramlásnál volt eltérés, a többi tökéletes volt.

2021. dec. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Derjaderja ***** válasza:
89%

Tudtommal a terhesség megszakításához mindenképp kell a magzatvízminta vétel. Tehát pozizív prena eredménnyel sem tudod elkerülni.

Mivel valamennyi max 1% vetélési kockázattal jár a mintavétel, azt mérlegelném, hogy ha esetleg egészséges a baba de emiatt elvetélek vele, az baj.

Viszont 1:2-es kockázat áll az 1:100 ellenében és minden het növeli a kötődést és a traumát, szóval én egyedül akkor csinàltatnék prenát, ha úgy döntenék, hogy betegen is megtartom a babát (de nem döntenék).

2021. dec. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igaza van a dokinak, sajnos.
2021. dec. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen magzatviz vétel javasolt ilyen magas kockazatnál.
2021. dec. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igaza van az orvosnak. Milyen értékeket mértek és hányadik héten voltál?
2021. dec. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy igaza van az orvosoknak.
2021. dec. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2022. jan. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!