Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30hetes terhes vagyok.Tegnap...

30hetes terhes vagyok.Tegnap óta légszomjam van. Ez normális?

Figyelt kérdés
Másnak is volt így?

2022. márc. 8. 04:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, üdv a klubban. Nekem is most kezdődött, meglettem volna nélküle :)
2022. márc. 8. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Csillus30 ***** válasza:
52%
Nekem 18 hetesen volt kb 1 hétig tartott sbora is kerültem vele mert fájt a hátam is mondjuk nem volt elviselhetetlen a hátfájás inkább a légszomj az brutál szar volt most jol vagyok .
2022. márc. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Csillus30 Azért a 18. meg a 30. hét között van egy enyhe különbség, a légszomj oka is teljesen más a 2 esetben...
2022. márc. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia énis ugyan ezzel küzdök + iszonyatos derékfájás

Ki tartást 🌸


30+3 hkm

2022. márc. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Csillus30 ***** válasza:
42%
Nyilván tudom ,hogy van külömbség de mivel voltam kivizsgáláson mindsnt megnéztek és semmit nem találtak másra nem leht fogni mint terhesség de már elmulott azota csak fizikaizerheléskor jött elő ehez társult az hogy elfáradtak a lábaim hamar .Se megfázva se gyuladás se semmmi komolyabb nem volt vagyis nem találtak amilyen hirtelen lett olyan hirtelen elmulott.
2022. márc. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt és egészen addig meg is maradt, míg a pocak lejjebb nem ereszkedett (nálam kb. 38. hét). Ekkor teljesen megszűnt. Ilyenkor a méh már felfelé nyomja a szerveket, így a tüdőt is. Kitartás!
2022. márc. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

Csillus30

Értelek, de pont ezért a te 18. hetes nehézlégzéses tapasztalatod kicsit sem releváns egy 30 hetes terhesnek.

A 18. héten a magzat kb. 200 gramm...

A harmincadikon kb. 1500 gramm, és alig van már helye a tüdőnek is...

Szóval tök jó, hogy neked is a terhességtől volt... de akkor sem ugyanaz a két szitu...

2022. márc. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ez a terheséggel jár, mert a tüdődnek nincs helye a baba miatt
2022. márc. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%
Esetleg ha erősödik/rosszabbodik a légszomj, akkor menj el a háziorvoshoz, hogy húzzon egy EKG-t, de máskülönben biztos a terhesség miatt.
2022. márc. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!