Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány cm volt 18 hetesen a...

Hány cm volt 18 hetesen a haskörfogatod?

Figyelt kérdés
18+4 hetesek vagyunk. Ma a védőnő szinte megrémült hogy mekkora a pocakom. Így megérte és 101 cm. (Hozzàtette hogy 25 hetesen szokta elkezdeni mérni a pocakokat) Azt kérdezte tőlem hogy minden rendben volt e az utolsó UH-n, mondtam hogy igen. Mert ő hirtelen arra gondolt hogy nem e több a magzatvizem. Mondtam hogy nem említett ilyet az orvos. 16.án megyek majd genetikai vizsgàlatra. Jól érzem magam azon kívül hogy egyre többet “fulladok” egyre nehezebb minden és valóban eléggé korán. Vérnyomás vizelet rendben volt. Érzem a magzatmozgást is mindennap többször. 2.baba 2x mondták hogy kisfiú. Sosem voltam kisdarab de túlsúlyos sem. Kis pocakom mindig volt főképp ugye az első terhesség után. Nektek mennyi volt ennyi idősen a pocakotok? Mit jelent ha sok a magzatvíz? Veszélyben van a baba ha esetleg ez áll fenn?

2022. márc. 8. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Szerencsére egyik terhességem alatt sem stresszeltek ilyennel, pedig mindháromnál más volt a védőnőm.


Szerintem teljesen genetika, illetve kezdő súly függő hogy kinek mennyit nő a hasa. Ha az orvos nem mondja h gond lenne, te se stresszeld magad

2022. márc. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

nekem egyik terhességnél sem mértek haskörfogatott :D

nem is tudtam h szoktak ilyet ...


ha a doki megnézett és okés vagy akkor ereszd el ezeket a dolgokat :)

2022. márc. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
15 hetesen minden rendben volt. Majd most lesz UH 16.án.
2022. márc. 8. 20:17
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Fogalmam sincs. Soha nem mérték.
2022. márc. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia. 156cm 63 kg vagyok. 12 héten 101 cm haskör. Mindenki ámul mekkora a pocak
2022. márc. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenhol mérik a haskörfogatot, magzatvizeddel minden rendben van. hogy vagy kérdező?
2022. máj. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen jól vagyunk. Ma voltunk 4D-n :) 27+2 napos a kisfiam. 1142 gramm😁 minden a legnagyobb rendben vele. 110 cm a körfogat most jelenleg egyébként.
2022. máj. 2. 21:30
 8/8 anonim ***** válasza:
6# vagyok.Ezek szerint, neked mérték haskörfogatot. Jó babavárást!
2022. máj. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!