Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10*7 mm petezsák, szikhólyag...

10*7 mm petezsák, szikhólyag sejthető, embeyocsomó jelenleg sem látható. Szerintetek?

Figyelt kérdés

17 napja késik a menstruációm, 5 pozitív tesztem van.

Hétfőn voltam ultrahangon, mert előtte pénteken a wc papíron volt két nagyon halvány rózsaszínű csík.


Hétfőn 6*5 mm volt a petezsák, szikhólyag sejthető, láttam a petezsákban egy kis moszatot. Azt mondták ez egy kisebbet terhesség még, nincs 6 hetes.


Most nagyon halványan van barnás folyásom de nagyon minimális, így ma (csütörtök) vissza mentem.

Petezsák nőtt a 3 nap alatt is: 10*7 mm, de embeyocsomó nem látható még. Véresre utaló jel sincs sehol.


Azt mondták türelem kell, és majd a természet eldönti. Egy hét múlva kontroll.


Nagyon aggódom, szorongásos pánikzavarom van.


Volt valaki hasonló helyzetben?



2022. márc. 10. 13:01
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
72%

És ha volt valaki hasonló helyzetben? Az rajtad nem segít.

Bízz az orvosodban és a szervezetedben.

2022. márc. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Szeretem az ilyen kommenteket. Ha nincsen közöd vagy tapasztalatod a témával kapcsolatban, akkor egyáltalán minek kell hozzá szólni?


Tapasztalatokra vagyok kíváncsi.

2022. márc. 10. 13:20
 3/28 anonim ***** válasza:
69%

Imádom az ilyen kommenteket 😂

Amikor az egybites kérdező nem bírja felfogni, hogy más tapasztalata az ő jelenlegi helyzetén nem segít.

És ha ír 2 olyan akinek megmaradt és 2 akinek nem, akkor hova jutsz vele?

2022. márc. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most pontosan hány hetes vagy?
2022. márc. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
65%
Mikor lett pozitív a teszted? Ha több,mint egy hete, ebből nem lesz gyerek.
2022. márc. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl biztató, ha a petezsák nő, de benne nincs semmi. De nagyban függ minden, hogy hány hetes terhes lennél. Ha 6 körül, és ez biztos, ennél már többet kéne látnia az orvosnak.
2022. márc. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Mikor volt az utolsó menstruáció???
2022. márc. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
61%

Január 30?? Akkor 5 hetes terhes vagy. Csoda, hogy ennyit lát

Mást nem is kell még. A vérzés 1000 okból lehet , terhesség alatt alhasi vérbőség alakul ki. Lehet a hüvelyben, vagy a mehnyakon egy pici ér, de az is lehet, hogy a nyalkahartya válik le és el fogsz vetélni

Türelem... elobb utóbb kiderul

2022. márc. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha 17 napja késik neki, akkor 6+3.

Amúgy jól elbeszélgetünk mi itt egymással, a kérdező meg semmire nem válaszol.

2022. márc. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Azt mondták ez nem 6 hetes terhesség, később lehetett a peteérés, azért ekkora. Most kb 5 hetes. A ciklusom 29-32 nap között szokott lenni, peteérés emiatt pontatlan mikor van.
2022. márc. 10. 16:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!