Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 mm petezsák benne szikhólya...

17 mm petezsák benne szikhólyag és embriócsomó SEJTHETŐ, még ez ugye jelenthet jót?

Figyelt kérdés

Korábbi vetélés miatt mentem ilyen korán orvoshoz, mert elkezdtem barnázni, kaptam progeszteront. Azt mondta ebből bármi lehet, menjek vissza jövőhéten...

( január 27-én teszteltem pozitívat)

Tudom, hogy rengeteg az ilyen jellegű kérdés, de kérem akikenek van tapasztalata, írja meg! Köszönöm!



2022. febr. 7. 22:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
Nyilván jót jelent, hiszen tudod, hogy korán mentél.
2022. febr. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mióta késik? Nekem 6+0 hetesen volt szikhólyag és nem volt 2 mm az embrió. Mondjuk mi akkor pulzálást is láttunk, de alaposan nézegette, mert magánban voltam.
2022. febr. 8. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem egészen két hete késik.

Tegnap volt 12 napja

2022. febr. 8. 07:59
 4/14 anonim ***** válasza:
Tehát most hány hetes vagy pontosan? Az alapján könyebb lenne megmondani. Utolsó mensi?
2022. febr. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
17 mm-es petezsákban már jól kellene látszania ha van ott valami. 10 mm-es petezsákban volt szikhólyag, egy hét múlva 5 mm embrió (6+3).
2022. febr. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

A leletre csak annyit írtak korai gravida, netes kalkulátor alapján 5+3 volt tegnap.

Azt is hozzá kell tenni, hogy hasi ultrahang volt. Reggel felhivtam a dokim akihez magánban szoktam járni, azt mondta ilyenkor hasin még tisztán a petezsák látszik, jövőhéten ha megyek hozzá majd normálisan megvizsgál.

2022. febr. 8. 09:07
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Persze, hogy jelenthet jót. Ilyenkor még nincs szívhang. Legközelebb elvileg már lennie kell.
2022. febr. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%

Nekem 5+1 hetesen 11 mm petezsák volt csak. Rá 2 hétre szikhólyag embrió szívhanggal. Legközelebb már lesz szívhang szerintem :)


14hkm

2022. febr. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Oh hát 5+3 hetesen miert mentel mar?:) 1 hettel kesobb jobb lett volna, akkor nem lennének benned kételyek
2022. febr. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Muszáj volt, mint írtam fent sajnos elkezdtem barnázni ( azóta nem) és korábbi vetélés miatt is jobbnak láttam bemenni megnézetni minden rendben van-e.
2022. febr. 8. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!