Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lett kozuletek valaki úgy...

Lett kozuletek valaki úgy terhes hogy kozben szedte a mastodynone cseppeket?

Figyelt kérdés
Nem-e akadályozza a teherbeesést és ha esetleg úgy sikerul nem ártalmas a babára nézve?
2010. szept. 13. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, te miért szeded a mastodynont, de én direkt azért szedtem, hogy helyreálljon a ciklusom és terhes legyek. Amint pozitív lett a teszt (4 hetesen), egyből abbahagytam a szedését, mivel terhesen már nem tesz jót.

Miért gondolod, hogy akadályozza a teherbeesést? Többek között erre való ez a szer.

Vagy félreértek valamit?

2010. szept. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia ! Lényegében én a prolaktin szintemet és a hormonjaimat szeretném rendbe rakatni hogy aztán sikeuljon a babó is. Tavaly segített pár hónap alatt /4-5 hónap/ megszuntek a panaszaim most ismét jelenkeztek elkezdtem szedni és hát babát is már nagyon szeretnénk csak viszont vannak olyan gyogyszerek amit nem ajánlatos szedni mivel ártalmas lehet ezért édrekelt. Megkérdezhetném toled hogy hány hónapig szedted mire sikerult a baba ? Én már nagyon vágyom rá és egyre nehezebb a várakozás.
2010. szept. 20. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!