Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan nő aki végig dohányo...

Van olyan nő aki végig dohányozta a terhességét? Lett valami baja a babának?

Figyelt kérdés
Barátnőm nem tud teljesen leszokni a cigiről. Csak napi 5 szálat szív el. Lehet ettől baja a babánknak?
2022. márc. 14. 15:43
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
96%

Ismerősöm első gyereke asztmàs lett, másodikat is végig szívta ott a baba 1000 grammal lett kora baba lett és 3 lyuk volt a szívén 😢

Ő most 1 éves és 6kg és nagyon nincs jól

Az én anyám végig szívta. Bátyám szellemileg visszamaradott. Az álltalánost sem tudta kijárni.

Nálam is cigizett végig. Nálam elvileg nem lett baj,igaz teherbeesési /sorozatos vetélèsi gondjaim vannak. Hogy ettől azt nem tudni

2022. márc. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
81%
10-azt ugye tudod, hogy a down kór nem a cigi miatt alakult ki?
2022. márc. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
69%
A gyerekek eleg nagy szazaleka betegeskedik egy csomot bolcsis,ovis korban, ennek szerintem ehhez semmi koze nincs,ahogy annak sem ha valamilyen genetikai problemaja lesz a gyereknek, ott aztan szivhatna a friss levegot vagy ulne egy fusttel teli szobaban egesz nap cigizve sem ettol fuggne,hogy lesz-e genetikai betegsege. Ettol fuggetlenul viszont en sem ertem miert kell annyira, van mar egy csomo olyan keszulek, ami nem tartalmaz nikotint es nem is eg el a papir szivas kozben, akkor mar inkabb azt.
2022. márc. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
95%
A férjem anyja. Mindket gyerekkel végigcigizte. Férjem es a húga is súlyos asztmásak.
2022. márc. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
89%
Egyik barátnőm mindkét terhességét végig dohányozta sajnos. A nagyobbnak semmi baja. Ő most lesz 10 éves , a kisebbik asztmás, ő 6 éves.
2022. márc. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
95%

Szociális területen dolgozom, a kapcsolatrendszerünkben az anyák többsége dohányzik... ne tudd meg, milyen siralmas a babáik általános állapota.

Btw a napi öt szál egyáltalán nem kevés. Lehet szerencséje a babának, meg lehet pechje, de utóbbi esetben én nem akarnék az anya lelkiismeretével élni.

2022. márc. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
49%

Anyu cigizett

Tesóm panikbeteg, 2-es típusú cukorbeteg, PCOS, es Állandóan beteg.

En: cukorbeteg vagyok, asztmás voltam.

Szomszédomnak 2 lánya van, egyik szemüveges es asztmás a másik teljesen egészséges, pedig napi 2 doboz töltött cigit szívott 🤷‍♀️

2022. márc. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
56%

Anyukám. De semmi bajom. Gyerekkoromban a mandulám miatt voltam beteges.

Amúgy persze nem mondom, hogy követendő példa.

2022. márc. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
46%
Anyám a tesómmal nem dohányzott, asztmás lett. Velem végig dohányzott, nincs bajom.
2022. márc. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
64%
Legjobb barátnőm sem tudta letenni. A leggyengébb cigit szívta. Nem tudni, hogy TELJESEN ez okozta-e, de 34. Hétre érkezett a kicsi. Folyamatosan beteges, gyenge az immunrendszere. A mozgás és a beszédfejlődés is megkésett. 13 hónaposan kúszott, 18 hónaposan ült, 20 hónaposan kúszott. 2 éves koràban állt fel először. 2,5 évesen indult el. 3,5 volt, amikor beszélni kezdett. Ő azóta ortorozza magát emiatt minden nap. Mindig mondja, hogy az ő hibája.
2022. márc. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!