Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek van összefüggés a...

Szerintetek van összefüggés a nagyobb súlyú babák és a vitaminszedés között?

Figyelt kérdés
2022. márc. 14. 17:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%
Magasabbak lettek az emberek is, inkább ehhez lehet köze. Van erről statisztika a neten. Extrém súlyú babák pedig cukorbetegség miatt szoktak születni, az is jóval gyakoribb manapság.
2022. márc. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
79%
Nincs. Genetika leginkább. Nagyobb súlyú lehet kezeletlen cukorbetegség miatt, kisebb meg lehet azért, mert mondjuk bagózik az anyuka és nem jó a keringés, öregedik a lepény, nem megfelelően látja el a babát.
2022. márc. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
84%
Én Gravida Optimát szedtem végig, a babatervezéstől a szülésig. Kislányom a 39. héten született teljesen átlagos 3300 grammos súllyal.
2022. márc. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
79%
Mindháromnál szedtem vitamint,többfélét is kipróbáltam,mindegyik 3,3 kg körül született.Nem ezen múlik.
2022. márc. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!