Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37. hetet kezdtem, még mindig...

37. hetet kezdtem, még mindig farfekvésű a babám. Van még remény? Kinek fordult le még ilyenkor?

Figyelt kérdés
2008. dec. 17. 02:19
 1/4 anonim ***** válasza:
2008. dec. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem vigyázz ezzel a mesterséges megfodítással. Nem véletlenül fekszik úgy az a kisbaba, ahogy fekszik. Lehet hogy esetleg a köldökzsinór úgy helyezkedik el, hogy nem tud megfordulni. Meg fogod tudni így is szülni természetes úton, és lesz egy gyönyörű egészséges babucid.

Jó egészséget!

2008. dec. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a 36.héten még faros volt,a 38.heti uh.-on pedig már fejvégű. Észre sem vettem mikor fordult meg. Úgyhogy még nálad sincs minden veszve! Kitartás! Könnyű szülést neked! :)
2008. dec. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen.Pont egy ismerősömnek tegnap fordult meg a babája.38 hetes.
2008. dec. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!