Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+6 hetes kismama vagyok(tegna...

5+6 hetes kismama vagyok(tegnap derült ki magán dokinál , itt az orvos hét 2 szer van bent és mivel hosszú hétvége volt nem is lesznek a héten ezért mentem el magán úton) Veszélyeztetett terhes is vagyok előzmények miatt .. ?

Figyelt kérdés

ki mikor ment el táppénzre ?illetve mikor jelentettétek be a munkahelyen ?

Nyilván nem szeretnék az utolsó pillanatban szólni hogy bocsi holnaptól nem jövök..(2.5 éve vagyok a jelenlegi munkahelyemen.).... Igaz heti 2nap 40 órában nekem így sok(vendéglátás) .. tartok tőle mert már volt egy vetélésem nem olyan régen ..és nem tudom hogyan tovább hogyan csináljam ..sosem voltam még táppénzen.



2022. márc. 17. 08:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Elviszed a háziorvoshoz a papírt amin szerepel hogy veszélyeztetett vagy és kiír. Ennyi.

Én az eleje óta táppénzen vagyok.

2022. márc. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2022. márc. 17. 09:05
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Megvárod a szívhangot először is, aztán ki is íratod magad.

Ezt máshogy nem nagyon tudod megoldani, minthogy bocs, holnaptól nem jövök.

2022. márc. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Nekem volt vetélésem,a kövi terhességet tudta rögtön a főnököm!10 hétig bírtam,mert álló,tizikai munka,+a rosszullét.Semmi értelme nem volt ott szenvedni!A nőgyógyász adott papírt,amit minden hónapban leadtam a házi orvosnak.
2022. márc. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

"Igaz heti 2nap 40 órában nekem így sok(vendéglátás)"


Ugyan áruld már el kérlek, hogy dolgozol te heti 2 napot 40 órában....

2022. márc. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
1 műszak 20 óra.. de légyszi ne itt trollkodj köszönöm
2022. márc. 17. 09:25
 7/11 A kérdező kommentje:
A többieknek köszönöm
2022. márc. 17. 09:25
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
Hol van 20 órás miszqk vendeglatasban? Hivatalosan?
2022. márc. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is a 6. héten olyan rosszul lettem a munkahelyemen hogy muszaj volt elmondanom. Onnantól 2 hónap táppénzen voltam. Nemrég tértem vissza, mivel elmúltak a rosszullétek. De még a szagérzékenységem tart. Nem tudom a vendéglátásban szerintem csak egy sarokban hánynék a kajaszagtól.

A helyedben kiíratnám magam. Sokkal rosszabb a munkahelyen szenvedni mint otthon nyugiban.

Nekem az elején volt barnázás és a kórházas doki egyből írta a papírra hogy táppénz javasolt. Ezt kellett vinni a házi orvoshoz aki kiírt. Azóta hiába vagyok jól minden papíromra ráírják, valószínű azért hogy ha úgy érzem nem bírom bármikor mehessek táppénzre.

2022. márc. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Napi 20 óra? Ez meredek..
2022. márc. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!