Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy a valószínűsége,hogy...

Nagy a valószínűsége,hogy újra megismétlődik a terhességi epepangás(kolesztázis)?

Figyelt kérdés

Első terhességemnél utolsó trimeszterben jelentkezett a terhességi epepangás nálam,ami miatt hamarabb meg kellett császározzanak.Olyan anyukák tapasztalatai érdekelnének akiknek több terhességük volt,hogy másodiknál/harmadiknál jelentkezett-e újra ez a probléma?

Szeretnénk kistesót,de eléggé tartok a dologtól.Voltam mindenféle kivizsgáláson,mindent rendben találtak.

Köszönöm a válaszaitokat!



2022. márc. 18. 22:11
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
7 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:

Facebookon olvastam nem rég hogy egy anyuka kampányolt rengeteget ez miatt. Sajnos, egy egyszerű és olcsó vizsgálatról van szó amit eddig nem végeztek mindenhol, neki pedig ez miatt halva született a babája.

Sikerült elérnie hogy ma már szinte mindenhol elvégzik ezt a vizsgálatot. Ezt csak érdekességként írtam, ne haragudj hogy nem tudtam segíteni. Sajnos a hölgy nevére nem emlékszem.

2022. márc. 19. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia.


Nekem első terhességem alatt volt! Másodiknál nem!! Viszont végig rettegtem tőle, lett is sok problémám, de más! Most ismét várandós vagyok 27 hetes és még mindig félek, mert extrém száraz lett a bőröm és sokszor viszketek itt- ott, de a laboreredményeim jók! Tehát nem egyformák a terhességek! Nekem mindkettőnél kialakult a terhességi cukor, elsőnél, csak diéta kellett másodiknál meg már azonnal inzulin!! Most meg teljesen jó lett a cukorterhelésem,cukor sehol!🙏

2022. márc. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bizony úgy van ahogy az első írja. Én laborban dolgozom és már minden nagyobb laborban bevezették az epesav vizsgáltatot és az orvosok már kérik is szorgalmasan. Szóval nyugi, egyre inkább rutinszerű ez a vizsgálat is.
2022. márc. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!