Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség első trimeszter,...

Terhesség első trimeszter, hematóma. Meddig tartott a vérzés/barnázás? És tényleg csak feküdtetek vele vagy egy kis házimunka, ülve tvzés, boltolás belefér?

Figyelt kérdés
Amíg időnként barna és kevés nyugodt lehetek? Sokat csökkent a hematóma de még van egy kicsi.
2021. okt. 20. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem az első 13 hétben végig volt barna, a 10.héten pici vér is. A 13.hétre szívódott fel.

Annyi, hogy nem tornaztam, nem emeltem, de nem feküdtem, dolgozni is jártam.

Nagyon ijesztő volt, rengeteget aggódtam miatta. Nagyon sok terhes anyukának van egyébként.

2021. okt. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 6 hetesen volt, a vérzés 1-2 órát tartott, utána 3-4 napig enyhe barnázás. Pihentem, de nem volt ágynyugalom, nem is mondta az orvos sem. Tehát a szokásos dolgokat csináltam otthon. Két hét mulva a hematóma már nem volt látható.
2021. okt. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1.nel csak enni keltem fel, megtehettem.


2.nal napi par ora fekves es azon kivul a 2eves ellatasa, de nem emeltem ot, atalakitottunk par dolgot, furdokadba fellepo, kisagybol par racs ki, stb


3.nal szigoru fekves, csak pisilni, zuhanyozni keltem fel (nagyok onellatoak voltak mar akkor). De a 3.al ugy vereztem h az orvos csukloig veres volt amikor megvizsgalt.


Ha megteheted pihenj, akkor is amikor mar nem kellemes.

2021. okt. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves utolso, mind a 3-nal is megmaradt a baba?
2022. márc. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, igen, 12.hetre megszuntek a barnazasok, verzesek, 3 kulonbozo orvosnal szultem,elso adta magatol, masodiknal es harmadiknal szo szerint kisirtam a progeszteront, igy teljes a kep.


Tehat progi, pihenes es sok sok drukk/ima h megmaradjon.

2022. márc. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!