Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen tud még forgolódn...

Hány hetesen tud még forgolódni a baba?

Figyelt kérdés
38. hetet kezdtem ma és az az érzésem, hogy a babám az elmúlt 1-2 hétben többször ide oda fordult. Feje lent van, de a háta egyszer jobb, egyszer bal oldalon, ezt UHn is láttam aztán. Néha olyan furcsa helyeken rúg, hogy már azt sem tudom hogy az mi lehet, például a köldömnél. Hogyhogy még ennyi helye van? Kicsit félek, hogy magára tekeri a köldök zsinórt, itt a nagy forgolódásban. Előző babám az utolsó két hónapban már semerre sem fordult
2022. márc. 20. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
42. Annál tovább nem hagyják bent.
2022. márc. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem végig forgolódott. 40+3 született.
2022. márc. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
41+1-en szültem. Előtte való nap voltam orvosnál, akkor még haránt feküdt. Éjszaka befordult. Nem volt kellemes, de simán meglett, természetes szüléssel.
2022. márc. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szülés napján is befordulhat a szükős hely ellenére
2022. márc. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!