Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második genetikai ultrahangon...

Második genetikai ultrahangon mert adatok mennyisége reálisak?

Figyelt kérdés

Ma volt 20 hetes genetikain. Az elsőn kb negyed órát bent coltam, alaposan megvizsgált egy másik orvos. Ma kb jó ha 5 percet voltam bent mindennel együtt, kissé keveslem.

A neme se derült ki, mert farral volt.

Lemerte : ac,bpd,hc,fl

Kicsit keveslem…….

Nektek hogy volt? Ennyi az annyi?


2022. márc. 22. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

Én duplán voltam genetikain, mert biztos ami biztos elven a magán doki is mért és kérte hogy a kórházba is kérjek időpontot, mert az a biztos, ha két gép lát. (Nem vitatkoztam, elmentem.)

Nálam a kórházi mindig is rövid és felületes volt. Alap méretek megvannak, de nem volt sose mélyreható a vizsgálat, nem megállapítás, köszönés stb. Csak a magán dokinál.


Ha nálad ugyanaz a doki volt mindkét alkalommal, akkor rossz napja volt most. Ha két különböző, akkor meg azért a dokin múlott, mert az utóbbi másképp dolgozik.

2022. márc. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Borzasztó, hogy kb a fáradtságot se veszi mint az előző, aki próbálta mozgásra bírni a magzatot.

2022. márc. 22. 16:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha szerencsés vagy, legalább köszönt vagy rád nézett! :D Nekem az sem adatott meg... Csak az asszisztens nyomtatott papírja volt az egyetlen kontakt. :D
2022. márc. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy jó 10 percet biztos bent voltam, majd kaptam csokit és az utasítást hogy menjek ki "szaladgálni", mert a gyerek olyan pózban alszik, hogy nem látszik jól minden. Mikor visszamentem, 10 perc alatt végeztünk. Magán. Államiban nem voltam.
2022. márc. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A masodik kb nekem is ennyi volt, kicsit csalódott voltam én is, első volt vagy 25 perc, harmadik szintén, a masodik meg kb 5,ugyanazért a 30.000 forintért.
2022. márc. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a második szinte a legfontosabb genetikai uh, ott már komolyabb fejlődési rendellenességekre is sor kerülhet, így én biztos nem hagynám annyiban. Nekem az volt a leghosszabb vizsgálat, jó 20 percet biztosan bent voltam és rá is csodálkoztam mennyi mindent megnéznek. A csontokon, gerincen, szokásos méretek lemérésén túl, az orr, a szemüregek, az agyi részek, a belső szervek működése, a lepény milyensége, a köldökzsinór erezete, áramképe, a szív részletes vizsgálata, stb. (bocsánat, a szakmai nyelvet nemtudom).

Mondjuk szerintem ahova én jártam genetikaira az a másik véglet. A védőnőm rá is csodálkozott mennyi infó van benne. A dokim szerint pedig az lenne az alap, hogy a mai világban tb alapon is ilyet csináljanak, mert 5-6 adatból nehéz bármire is következtetni, így csak bólintani tud, hogy oké, kilóra ez is megvan...

2022. márc. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6 vagyok

*komolyabb fejlődési rendellenességre is FÉNY DERÜLHET (nem sor kerülhet), bocs az elírásért. :)

2022. márc. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!