Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normalis, hogy alig volt...

Normalis, hogy alig volt berheto a szivhang?

Figyelt kérdés

2,5 hete teszteltem pozitivat, mara hivott be a dokim, ma vagyok 6+3 hetes, a babat 6+6 meretunek merte. Egyebkent tuti h 6+3 mert lombik bebi ugyh tutira tudjuk a fogantatst meg mindent.

Latta h dobog a szive, de meghallgatni nem tudtuk, vagyis ilyen nagyon picike kis hullamok voltak hallhato nem volt. Es csodalkozom mert a kislanyommal kerek 6 hetesen mert bazieros szivhangja volt. Ez a picike meg mar idosebb sot meretei alapjan nagyobb is es megsincs meg rendesen szivhang. Vagy igazabol az szamit h latszik a pulzalas?


2022. márc. 23. 20:37
 1/8 A kérdező kommentje:
*bemerheto
2022. márc. 23. 20:37
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Ha látszik a pulzalas az jó jel ! Megnyugodhatsz!
2022. márc. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Lehet, hogy nem tett a gépre hangot a doki. Megkérdezted, hogy miért nem hallható?
2022. márc. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen kerdeztem es azt mondta h hat az mar a szivhamg volt amit lattam. De egymastol nagyon tavoli hullamok voltak es nagyon picik vagy hogy mondjam alacsonyak. Emlekszem milyen a lanyommal a szivhang es kozel se ilyen. Eros volt, nagy hullamok… teljesen mas mint ez.
2022. márc. 23. 20:59
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

Tök feleslegesegy 6-7 hetes embriót a dopplerrel csesztetni, ha egyébként tökéletesen látszódik anélkül is, hogy van szívműködés.

Semmi jelentősége nincs, és alapvetően nem is javasolt.

2022. márc. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Nekem 6+1-nél volt ugyanez. Minden rendben volt.
2022. márc. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
6 hetesen elkezdtem vérezni. Kórházban megnézték, mondták, hogy hallani még nem tudjuk, de van pulzálás ami jó jel. Ma már 5 hónapos, szóval tuti volt szívhang :) Nyugi, a pulzálás szuper, majd pár hét és hallani is fogod.
2022. márc. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A pulzálás nagyon jó jel, később szívét is fogod hallani nem sokára jó hangosan. 7-8. hetet írnak a szívhanghallgatásra.
2022. márc. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!