Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7hetes terhes vagyok, kedden...

7hetes terhes vagyok, kedden voltam dokinál mindent rendben talált, szívhang is volt szépen. Mensihez hasonló pár másodperces fájdalmak normálisak most? És reggel pisinél mikor töröltem kicsit barnás volt a papír.

Figyelt kérdés
2021. márc. 27. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
A görcs és a barnázás együtt nem normális, menj orvoshoz rögtön.
2021. márc. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Telefonálj, beszélj az orvossal és minél előbb.
2021. márc. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%

Nyúlnak a méhizmaid meg rendezőknek át a belső dolgaid.

Ha nem húz össze a görcs és gépész bele a fájdalom a és nem mensi szerű vérzésed van, akkor nincs semmi gond.

2021. márc. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért emelted ki a kérdést? Voltál orvosnál?
2021. márc. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem az első trimeszterben 3× volt vagy rózsaszín vagy barnás a hüvelyváladék, senki nem tulajdonított neki jelentőséget, értsd a védőnő, háziorvos, 2 magán nőgyógyász, 1 állami szonográfus és 2 szülésznő. Tehát 7 egészségügyi szakember állította egymástól függetlenül, hogy ez normális, ami nem normális és figyelmet érdemel, az a "pecsételő vérzés", ami konkrétan friss vér a hüvelyből huzamosabb ideig, különösen ha erős görcsökkel párosul. Tudom, hogy az ember ilyenkor mindenre ráparázik és rohanna az orvoshoz, különösen a vér vagy a fájdalom ijesztő, de csak a szakemberekre hagyatkozva - a laikus véleményeket mellőzve - a lepontozott (3.) válaszolónak van igaza.

Az, hogy kinek hogy fáj menstruációkor, sokféle lehet. Nekem például az egész hasam jellegzetesen fáj. Ez a fájdalom hullámokban végigkísérte az egész első trimeszterem, kiegészítve a méhszalagok nyúlásából fakadó - néha ijesztően erős - nyilallásokkal. Kb. a 15-16. héten kezdett enyhülni, ritkulni minden hasfájdalom.

2021. márc. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen felhívtam az orvosom azt mondta pihenjél, és szedjek magnéziumot.A védőnőt is felhívtam azt mondta valószínű hogy mivel most lett volna a mensim és a hormonok még nem álltak át. Aztán megkérdeztem egy másik orvost is és ő is ezt mondta.
2021. márc. 31. 18:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet tenyleg nincs semmmi gond, se azert egy progesteront felirhattak volna, hogy tenyleg ne is.legyen
2021. márc. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!