Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36.hetes terhesség alatt volt...

Edinasz kérdése:

36.hetes terhesség alatt volt erős hasfájásotok, akiknek nagy súlyú volt a baba?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam magán dokinál is, megvizsgált UHon, minden rendbe van a babával, meg velem is, NST is rendbe lett. A babát 3700grammra becsülte. Én alacskny vagyok(156) és arra gondolok, hogy attol görcsölget jobban, mert nagyon magy a baba. Alul is fájdogál, vagy mikor egyik olalamrol a másikra fordulok,az is rossz. Másik két gyerkőcnel nem volt ilyen. (2950,3150nel szulettek)

2022. márc. 24. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:
26%
jóslófájás,ritkán szülés. baba nyom ideget
2022. márc. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
90%

Nem, a hasam nem fájt, a hátam viszont nagyon. Képtelen voltam ráfeküdni, éjszaka egyik oldalamról a másikra is csak úgy tudtam átfordulni, ha felkelek.

Császárom volt, ott sem tudtak háton fekve műteni mert rosszul lettem, kicsit oldalra megdöntve volt az asztal végig. Állítólag valami ideget meg belső szerveket nyomott a baba az utolsó hónapban ha lefeküdtem.

2022. márc. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!