Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem vagyok már terhes? Most...

Nem vagyok már terhes? Most járok az ötödik hétben, eddig volt mellfeszülés, émelygés, minden.

Figyelt kérdés
2 napja viszont nincsen semmilyen tünetem, de nem is vérke, akkor mi lehet a baj?
2010. szept. 14. 09:08
 1/7 anonim ***** válasza:
a tünetek hol erősebbek hol gyengébbek. ez még nem jelent semmit.
2010. szept. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A terhességgel nem feltétlenül jár együtt a tankönyvi tünetek produkálása. Még egy embernél is teljesen más lehet két terhesség, így az, hogy most nem feszül a melled, és nem émelyegsz nem jelenti azt, hogy már nem vagy terhes. Gondolom nem ezek a tünetek az egyetlen bizonyítékok a terhességre, így ha valóban terhes vagy, és elmegy a baba, azt észre fogod venni, nyugi.

Az első terhességnél a 8. hétig semmi tünetem nem volt, a másodiknál meg a 7. héten minden tünet elmúlt.

2010. szept. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen ultrahang már kimutatta a petezsákot meg a szik hólyagot, baba még múlt héten csütörtökön nem volt.
2010. szept. 14. 09:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Az "igazi" tünetek (fáradtság, émelygés, ...) még csak most fognak jelentkezni. Sokan a 7-8. hétig nem is tudnak róla, hogy terhesek. Kitartás!
2010. szept. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én ugyanott járok mint te, és eddig semmi tünetem nem volt. nem azt mondom, h várom, hogy hánnyak egy jót(bocsi), de azért jó lenne vmit érezni, megnyugtatna:-)
2010. szept. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
voltál már ultrahangon?Én azért vagyok picit bajban mert pcosem van.
2010. szept. 15. 00:32
 7/7 anonim ***** válasza:
igen voltam, kedden megyek újra, mert még nem sok mindent látott, csak petezsákot. mert nem terhesség miatt mentem vizsgálatra, csak ott derült ki. remélem nem lesz velünk gond.
2010. szept. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!