Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretnék kisbabát, de nem...

Szeretnék kisbabát, de nem igazán akar összejönni. (5 hónapja) Most megjött, de egy nappal előbb, és csak 2 napig tartott. Csináltam egy tesztet, de negatív lett, pedig émelygés, mellfeszülés van. Lehetek mégis terhes?

Figyelt kérdés
2008. okt. 8. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz terhes. Pár nap múlva tesztelj újra reggeli vizeletből! Drukkolok!
2008. okt. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A kolléganömék 2évig probálkoztak.Belefáradt a számolgatásba a várakozásba,azt mondta inkább magával törödik.Ha jönni akar ugyis jön.Hát jött,azonnal.Még most is alig hiszi.Hogy most terhes vagy e azt nem tudom,nekem a teszt a nem várt elött 5nappal mutatta.Van akinek meg nem.Várj még egy kicsit és tesztelj ujra.Szurkolok.
2008. okt. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is lehetsz. Vár még pár napot, és tesztelj újra!

Ha semmi változást nem tapasztalsz, 2 hét múlva keresd fel a dokidat!

2008. okt. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Még bármi lehet, de ha nem sikerült ne keseredj el, nekünk is a hatodik hónapban sikerült a babóca, mégpedig úgy hogy a dokim adott speciális homeopátiás szereket amit a peteéréskor kellett bevenni és ezzel egyből sikerült.
2008. okt. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen rövid ideig tartott, lehetsz terhes.Hallottam már, hogy más menstruált vagy 2 hónapig, majd a 3. hónapban 2 napig tartott, az is gyéren, úgy derült ki, hogy már 3 hónapos terhes. A nagyon babára várás is produkálhat terhességi tüneteket. Nekem az aznapra várt mensi napján volt undorom a frissen lekaszált fű illatától, amit addig imádtam.Ez volt az első árulkodó jel, akkor lettem terhes.Csinálj kicsit később még egy tesztet. Ja és ne görcsölj túl sokat a babakérdésen, lehet pont akkor jön össze, amikor a természetre bízzuk a dolgot.
2008. okt. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!