Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok és a...

Moon1234 kérdése:

8 hetes terhes vagyok és a 12. Hétig nem kell mennem ultrahangra... Ilyenkor honnan tudom hogy minden rendben van-e a babával? Borzasztó ez a várakozás...

Figyelt kérdés
2022. márc. 28. 19:51
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
94%
Sehonnan sem tudhatod biztosan. De ezt ki kell bírni, nem lehet 5 percenként uh-ra szaladgálni. Teljesen megértelek, én is mindig így éreztem, de ha belegondolunk, 30 éve ennyi uh se volt.
2022. márc. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
94%
Sehonnan. Nem kell állandóan zavarni a magzatot. Bízni kell, hogy minden rendben van :)
2022. márc. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
26%
Hát kérj egy időpontot a köztes időszakra.
2022. márc. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
91%

Kb ez lesz, ez után 20. Hét, aztán 32. Majd szülés.

Mondjuk félidő után érzed a mozgását, de nem nézegetik.

2022. márc. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
45%
Hat en el szoktam menni a kotelezo uh-k kozott is, maganban van erre lehetoseg
2022. márc. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
50%

Ha majd nagyobb lesz, akkor. esetleg vehettek szivhanghallgatót, naponta meghallgathatod akár.

Én minden nap meg szoktam, vagy reggel, vagy este, pár percre csak. Megnyugtat :)

2022. márc. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
96%

Ez már csak ilyen.

Sose tudod, minden rendben van-e a gyerekeddel. Vidáman játszik egész délután, és estére lázas. Bemegy reggel az iskolába, és fejre esik a tornaórán. Mondjuk akkor rögtön felhívnak, de ha tényleg nagy baj van, először remélhetőleg a mentőket értesítik. Később bulizni megy, aztán elköltözik, de az aggódás veled marad.

Szokj hozzá, mert a fölösleges aggodalmaskodás se neked, se a gyerekednek nem használ.

2022. márc. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
60%

Nyugat Europaban 2 db ultrahang van terhessegben, ha nincs semmi problema. A 12. heti, es a 20. heti.

Bird ki, mas is kibirja.

2022. márc. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, sehonnan sem fogod tudni. De ha naponta mennél, a két vizsgálat közötti időben sem tudnád, hogy minden rendben van-e, baj pedig ilyen korai szakaszban még bármikor történhet. Szóval vagy veszel egy ultrahang gépet és rákötöd magad, vagy megtanulsz kicsit lazítani, és elfogadni, hogy ez most egy olyan dolog, amikor a reménykedés a legtöbb, amit tehetsz.
2022. márc. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
67%
Én is 3 hét mire megyek a 12 hetesre. Nálam tombolnak a terhességi tünetek, ezért is gondolom azt, hogy minden rendben van. Illetve már a hasam is látom, hogy kezd alul dudorodni, tapintással érezhető. Csak bízz abban, hogy minden rendben van. Sajnos ha menni akar, akkor menni fog, ez ellen nem tudsz semmit tenni... Csak pozitívan!!!
2022. márc. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!