Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismama mehet túrázni?

Kismama mehet túrázni?

Figyelt kérdés

Jelenleg 27 hetes kismama vagyok, párommal régen rengeteget túráztunk, hegymásztunk 9-11km-es távokat.

Amióta várjuk a kis pocaklakót, nem voltunk... Hát eddig bírtam... Kérdésem, hogy szabad mennem újra túrázni?



2022. márc. 30. 12:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
34%

Miert ne lehetne ? En a 36. hetig dolgoztam ( nover, 12 oras muszak, napi 3 ora utazas , kulfold, itt nem irjak ki a terheseket tappenzre, hisz nem betegseg).

Nem a labad tort el, csak terhes vagy. Mindent csinalhatsz, amit birsz.

2022. márc. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2022. márc. 30. 12:07
 3/18 anonim ***** válasza:
80%

Na megjott a " táppéncsalásfóbiás" 😄🤣


Kerdező ha jól érzed magad,nyugodtan :)

2022. márc. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Minden nap 5 km-t mentem az erdőben a kutyával 40+6ig, 41.en indítottak.

Ha bírod, menj csak.

2022. márc. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%

Én is imádok túrázni, de pontozzatok le, én nem mernék a hegyen túrázni. Bármi történhet Veled, elesel egy gyökérzetben, megcsúszol a sárban, a mentő nem fog tudni érted menni.


Ha eddig nem mentetek, már ne is menjetek.

Mondom, én ezt úgy mondom, hogy hatalmas túrázó vagyok, de manapság csak a gáton sétálgatunk, vagy olyan helyen, ahol közel a segítség.

Ráadásul a terepkörülmények sem kismamának valóak, a magas szintkülönbségek veszélyesek, meredekek.

2022. márc. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
Amíg bírod, addig hajrá! :) Azért javasolnám, hogy rövidebb túrára menjetek, én az első trimeszterben eléggé legyengültem, amikor a lányomat vártam, és 22 hetesen mentünk legközelebb túrázni (akkor volt olyan jó idő, hogy lehessen), hát rendesen kiköptem a tüdőmet, úgy kellett végigvánszorognom az út második felét, hogy ne maradjak az erdő közepén :D Szóval azért elsőnek, egy ilyen kihagyás után valami könnyedebb túrát javaslok, na. De amúgy bajod nem lesz tőle, természetesen mehetsz. Ha úgy érzed, pihenj gyakrabban, és valamivel több vizet vigyél, mint szoktál, egyébként hajrá, élvezzétek! :)
2022. márc. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%

9-11 km az nem is nagy távolság.

Simán mehetsz.

2022. márc. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
Persze,ha jól vagy,és bírod.Én szülés előtt egy héttel is voltam még, utána is csak azért nem,mert naponta kellett ctg-re járni,és nem tudtunk elindulni időben.
2022. márc. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
64%

5-os, gondolom nem a Mount Blancra keszul :)

Magyarorszagon azert nincsenek akkora hegyek, hogy ne erne oda segitseg.

2022. márc. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mehetsz. Na ne hegyet mászni, de egy nem túl meredek terepen végzett dimbes-dombos kilépős séta egyenetlen talajon és friss levegőn midnenkinek egészséges.
2022. márc. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!