Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezen a korai ultrahangképen...

Ezen a korai ultrahangképen egypetéjű ikrek láthatók?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 6 hetes vagyok, az orvos kicsi embrió kezdeményt látott, még nem mondott ezen kívül semmit, két hét múlva kell visszamennem. A képen egypetéjű ikrek láthatók vagy csak valami tükröződik?

[link]



2022. márc. 31. 06:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szikhólyag + embrió árnyék van a képen, de nagyon rossz szögből van (vizsgálat közben az orvos/szonográfus jobban látja, mert akkor hiába 2D térben tudja mozgatni ahogy a fejet húzza). A papírodra nem írta véletlen, hogy van-e szikhólyag? Nem mindig szokták feltüntetni, de szerintem az amit látsz második "folt" az az lesz
2022. márc. 31. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál. Nem írta, meg nem is mondta a szikhólyagot. Azt írta, hogy 17 mmes éles szélű petezsák, benne 4 mm embrió (tehát még nagyon pici) lehet akkor tényleg csak a szikhólyag amit te mondasz (ennek örülnék jobban, mert nem egyszerű egy ikerterhesség, főleg, hogy nekem 4. Babám lesz most)
2022. márc. 31. 07:22
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha két embriót látna, akkor azt írná a papírra is. De itt csak egyről van szó.
2022. márc. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A második szülésem ikrek, ahol 6 héten még csak egy babát láttak a 8.on már kettőt. Ezért nézem ilyen szemmel, nem azért mert hobbim belelátni a képbe valamit.
2022. márc. 31. 08:12
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
...és most megint a 6. héten jársz, és ha egy szakember az előző terhességednél sem látott két babát még ilyen korán, akkor miért gondolod, hogy egy átlag gyakoris szemfülesebb lesz majd egy gyakorlott, képzett szonográfusnál?!
2022. márc. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezen csak egy petezsák van és egy embriocsomo sejthető

Ez semmiképp nem 6 hetes terhességnek felel meg

2022. márc. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
100% a fogantatás kora, 6+3 napon voltam. Clostilbegyt kúra, ovitrelle tüszőrepesztő injekcióval, ultrahang követéssel. Az orvos azt mondta, teljesen megfelelő a baba mérete.
2022. márc. 31. 09:28
 8/17 A kérdező kommentje:
Marcius 9.én már pozitív volt a tesztem
2022. márc. 31. 09:30
 9/17 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én 6+4 hetesen voltam először és nekem iker terhességnek indult de már 2 embrió volt látható, neked meg csak petezsák.
2022. márc. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ja és nekem 9 és 6 mm-esek voltak.
2022. márc. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!