Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés alatt ha nem tudsz...

Szülés alatt ha nem tudsz nyomni, akkor is megszületik a baba ? Mi van ha nem bírod vissza tartani és nyomsz amikor jónak látod?

Figyelt kérdés
2022. márc. 31. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Bent nem marad, az biztos. Ha nem tudsz nyomni, rasegitenek, de ilyenkor hallgatni kell az orvos-szülésznő utasitasat, ők mondják, mikor mit csinálj és hogyan, hogy tartalekold az energiádat.
2022. márc. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Kikönyöklik

Vákuummal leszedik

Vagy fogóval


Visszatartani nem tudod


( nekem hiába nyomtam nem volt eredménye.. beszorult, így vákuum és kikönyöklés lett)

2022. márc. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Én sem tudtam “rendesen csinálni” és a kitolásnál folyton rásegítettek. Megszületett szerencsésen és én sem sérültem.
2022. márc. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Hali. Én is nehezen tudtam nyomni,első baba de belőlem egy konyoklessel rasegitettek és egeszseges kisbaba már 10 honapos :) nekem akkor ha nem segitenek be sztem mai napig ott lennék egyszerűen nem tudtam nem bírtam nyomni …
2022. márc. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Ha rosszkor nyomsz, szakadhatsz.
2022. márc. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%

Nem attòl születik meg a gyerek, hogy tudatosan nyomsz, hanem a mèh összehúzòdasàtol, amit nem tudsz irànyìtani.

Az, hogy mellè nyomsz-e, az masodlagos, ès te fogod èrezni, hogy mikor kell, aki melletted all, az nem èrzi a tested jelzeseit.

2022. márc. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálam a 3. baba a végére nagyon beindult, konkrétan épp álltam a szülőágy mellett, mikor a szülésznő lábára loccsant a magzatvíz és abban a pillanatban éreztem, hogy a feje már ott van és bizony mindjárt kint lesz. A szülésznő megkérdezte, hogy vissza tudok/akarok-e mászni az ágyra vagy így szülünk? Mondtam neki, inkább visszamászok. Annyit mondott, hogy akkot ne nyomjak, csak hagyjam, hogy a saját tempójában jöjjön. Addig ő visszasegített, előkészült, én meg nem nyomtam, csak éreztem, mikor kéne, meg azt is, hogy egyre kijebb van a kislányom. Na aztán mikor már mondta a szüpésznő, hogy na akkor következőnél nyomjak, 2x nyomtam, kint is volt.


Szóval ha minden rendben van, jön ő magától, te csak rásegítesz, hogy jobban jöjjön.

2022. márc. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahogy 6-os írja.
2022. márc. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!