Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondolnátok ha a párotok...

Mit gondolnátok ha a párotok anyja nálatok akarna maradni (egy ideig), maximum 1 hónapig hogy segítsen mindenben miután megszületik a baba?

Figyelt kérdés
2022. márc. 1. 05:39
A kérdező szavazást indított:
aranyos
csak zavar
91 szavazat
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
64%

Nem kell az ilyesfajta, túlbuzgó személyiség.

Ha kell valamiben segítenie, szívesen fogadom, de nem kell ott laknia.

Ez egyáltalán nem általános dolog, hogy odaköltözik, akármilyen jó is a viszony vele.

2022. márc. 1. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
83%

Én bírom anyóst, jobban mint a saját anyám.


Tőlem jöhetne.

2022. márc. 1. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
78%
Utólag nézve jó lett volna, mert a párom dolgozott én meg rohadt magányos voltam, dúltak a hormonok, folyton sírtam, fura volt az egész helyzet. Jó lett volna, ha van valaki aki ott van mindig velem, és bármikor kérhetek segítséget.
2022. márc. 1. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
60%
Kedves tőle, de engem feszélyezett volna egy vendég, akihez alkalmazkodni kell.
2022. márc. 1. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
57%
Aranyos, de zavarna. Megmondanám neki, hogy jöjjön segítsen napközben pár órát, ha tényleg szükséges, hozhat ételt, de ez egy annyira intim történet, hogy csak a férjemmel szeretnénk megélni. Az én anyukámra ugyanez fog vonatkozni. Anyósommal egy településen lakunk, ha anyukám szeretne jönni neki veszünk ki szobát majd (nálunk nincs hely), ezt tudjuk felajánlani.
2022. márc. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
65%
Volt benne részem 1 hétig de azt mondtam soha többet.
2022. márc. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
57%
Kedves tőle, de én szeretném, ha a férjem és én lennénk a babával az első időszakban. Az, ha közel lakik és mondjuk 2 naponta átjön és elmosogat, vagy takarít ott, ahol megkérem, az teljesen jó segítség, de bennem feszültséget szülne, pláne, hogy anyukám nemrégiben temettük el és csak folyton eszembejutna, hogy ő is mennyire szeretne segíteni. 🥺
2022. márc. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
61%
Nos, egyedülálló anyaként szültem és neveltem a gyerekemet jó ideig, így ennek fényében sem értem, miben kellene segíteni. Ha te akarod, szuper. De amúgy én nem látom se értelmét , se szükségét
2022. márc. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
68%

Saját anyámat nem engedtem nem, hogy anyósomat, pedog 3x is császátos voltam.


Van egy férjem, akivel családdá váltunk. Kész pont.

2022. márc. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
77%
Attól függ,hogy te milyen személyiség vagy,hogy mennyire van szükséged segítségre,hogy jöttök ki,stb.Nálunk senki nem jött,mert én ezt kértem.Nekem nem segítség,hanem teher lett volna bárki. Jóban vagyok az anyósommal,anyukámmal is,de nekem egyszerűen nem megy az ilyen itt lakik addig.Mindent meg tudtam csinálni,örömmel is tettem.Azt beszéltük meg,hogy szólok,ha kellenek,nem kellettek.Mármint jöttek látogatóba, aztán szépen mindenki elvonult a saját magán szférájába.
2022. márc. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!