Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miből mennyit vegyek még a...

Miből mennyit vegyek még a május végére kiírt babámnak?

Figyelt kérdés

7db rugi(hosszú mind, ebből 3 talpas a többi labfej nélküli)

8 hosszú ujjú body H&M

9 hosszú ujjú body sinsay, ez kicsit kisebb mint a H&M-es azért írtam a márkát

5 rövid ujjú body

8 hosszú nadrág

2 rövid ujjú póló

6 vékony sapi

4 textil pelus

2 pár kis kesztyű

1 szakálka

Kis pulóvert nem tudom érdemes e venni esetleg? Igazából azt sem tudom milyen idő lesz addigra 😅


2022. márc. 31. 22:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
71%

Textil pelusból szuper a lidl/aldi, amikor kapható. A rossmanban lévő sem rossz, vagy webshopból tudsz rendelni xkko márkájút, az is szuper.


A szalkálka az előke/partedli esetleg nyálkendő másik neve.

2022. márc. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
50%

En sem szeretem a zoknis megoldast. Őszintén nem is ertem miert varrnak talp nelkuli rugikat. Mindig beprobalkozom vele, de aztan mar napkozben vagom a szennyesbe, mert felidegel 🤣

Kapucnisat en se vennek

Polot sem

1 melegebb rugit vennek pulcsi helyett

2022. márc. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten szerwtem a lábfej nélküli megoldásokat. A lábfejes darabokat mindig sokkal hamarabb le kell cserélnem, minthogy ténylegesen kinőné. A nadrágok, pláne azok, amiknek a szegélye lehajtható, nagyon praktikusak nekünk. A zoknut is csak most kezdi leszedni magáról, 4 és fél hónaposan. Erre meg kapott sock ons zoknitartót, és probléma megoldva. A harisnyát nem szereti
2022. márc. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Sinsayen néztem textil pelust, onnan fogok rendelni egy dobozzal(3db os) meglátjuk alapon, de néztem a pepitan is, írtak hogy nagyon jó minőségű. Sokat járunk aldiba, de sose láttam meg ott textil pelust, de hátha lesz mostansag!

Ohh én szerettem őket, valami oknál fogva nekünk sose jött le a zokni a lábáról, csak a kezéről szedte le a kesztyűt és mindig jól magába mart🤦🏼‍♀️😂

Mindenképp szét nézek majd, de nem találok neten olyat, majd személyesen április végén megyünk vásárolni, addig úgy vagyok vele ahol látok jó árban ilyen dolgokat, azt megrendelem.

2022. márc. 31. 23:12
 15/22 anonim ***** válasza:
Aldiban nemrég volt pelus, hármas csomag, kékes és rózsaszínes mintával. Jó nagy, és szuper az anyaga. Nézz körbe, hátha van még.
2022. márc. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Nálunk is van még az Aldiban a legutóbbi akcióból rengeteg. Én is vettem egy dobozzal, szerintem jó minőségű.

Németországi dm-ből kaptunk még nagyon jó minőségű textil pelusokat, nem tudom hogy itthon lehet-e kapni, nem néztem. 3 db van egy dobozban, színesek. Ez is nagyon jó minőség. Kezdő anyukaként a Pepcoban is vettem, de nekem azok anyagra nem annyira tetszenek, sprődebbek, vékonyabbak. Használjuk őket, de mondjuk babakocsiban, fej alá nem. Vagy ha idegen helyre fektetem sem ilyet teszek alá. A mülleresek is jók szerintem.

Minden más igényfüggő. Én sokszor adok a babámra body+naci kombót. Más meg azt mondja soha, neki nem praktikus. Majd kitapasztalod. Én rövidujjú bodyt vennék még pár darabot, mást nem igen. :) Lehet olyan meleg nyarunk lesz, hogy csak az lesz rajta. Kis kardigán jól jöhet (semmi csicsa, kapucni) és egy takaró, amibe betudod bugyolálni hűvösebb napokon, ha kimentek sétálni.

2022. ápr. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

7-es vagyok, esetleg ha valakinek van ideje elmagyarázná, hogy miért 0 a válaszom?

Nálunk és a környezetemben minden babáról lecsúszott ilyen kicsi korban a zokni, de oké lehet, hogy nem minden esetben van így.

De 17 darab hosszúujjú body-val mit lehet kezdeni a nyári melegben? Van 1-2 hűvösebb nap, hát arra sem kell 17 db, csak mondjuk 3. A válaszaimat abból a tapasztalatból írtam, hogy szintén nyári gyerekem van. Télivel biztosan más. De nem érzem úgy, hogy 0%-ot érne a válaszom.

2022. ápr. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem valaki hobbilepontozo betalalt ide... Engedd el
2022. ápr. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

17, őszintén nekem nem volt hasznos a valaszod, én lepontoztalak, de nem csinalok belőle problémát😅

Nyilvan kaptam is bodyt, most ha hamarabb jön pl 2 héttel és ugyanilyen esős, hideg, szeles idő lesz akkor szerintem jól fog jönni, mindenesetre elrakom és kész.

2022. ápr. 1. 13:13
 20/22 anonim ***** válasza:
71%

Örülök, hogy legalább bevállaltad ezt a választ.

De ha már van egy gyereked, akkor eleve tudod mibe öltöztetünk egy babát, amikor válaszoltam értelemszerűen azt gondoltam elsőgyerekesnek válaszolok.

Teemészetesen ezer darab hosszúujjú body-t is el tudsz rakni a padlásra (ha van), értelmetlen az egész kérdés.

2022. ápr. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!