Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miből mennyit vegyek még a...

Miből mennyit vegyek még a május végére kiírt babámnak?

Figyelt kérdés

7db rugi(hosszú mind, ebből 3 talpas a többi labfej nélküli)

8 hosszú ujjú body H&M

9 hosszú ujjú body sinsay, ez kicsit kisebb mint a H&M-es azért írtam a márkát

5 rövid ujjú body

8 hosszú nadrág

2 rövid ujjú póló

6 vékony sapi

4 textil pelus

2 pár kis kesztyű

1 szakálka

Kis pulóvert nem tudom érdemes e venni esetleg? Igazából azt sem tudom milyen idő lesz addigra 😅


2022. márc. 31. 22:15
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Tel közepén született az első gyerekem, jó hideg volt, ki se tudtuk vinni csak február közepe fele. Ő úgymond tavaszi lesz, igazából tényleg nem tudom hogy miből mennyi legyen, mert az időjárástól is függ nagy mértékben, meg hogy tényleg mikor jön.

Így gondoltam az elrakom őket, hogy leteszem és ha nem lesz rá szükség eladom, vagy családban oda adom valakinek akinek őszi vagy teli babája lesz 😁 mindenesetre köszönöm neked is a valaszod!

2022. ápr. 1. 14:03
 22/22 anonim ***** válasza:
58%
Erre a kerdesre nincs jo es rossz valasz.. minek lehuzni a masikat?
2022. ápr. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!