Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miből mennyit vegyek még a...

Miből mennyit vegyek még a május végére kiírt babámnak?

Figyelt kérdés

7db rugi(hosszú mind, ebből 3 talpas a többi labfej nélküli)

8 hosszú ujjú body H&M

9 hosszú ujjú body sinsay, ez kicsit kisebb mint a H&M-es azért írtam a márkát

5 rövid ujjú body

8 hosszú nadrág

2 rövid ujjú póló

6 vékony sapi

4 textil pelus

2 pár kis kesztyű

1 szakálka

Kis pulóvert nem tudom érdemes e venni esetleg? Igazából azt sem tudom milyen idő lesz addigra 😅


2022. márc. 31. 22:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
A 4 textil pelussal ugy szamolj h akkor kb 4 naponta mosni kell. Ha bukosabb, 3. Nekem 10db van, es a heti mosashoz elfogy mind, mindig. (Alateszel egyet lebukja, szopihoz viszel egyet, ide oda lepakolod stb)
2022. márc. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%

Elso vagyok még:

A labnelkuli rugihoz van valamilyen cipocske, vagy kenyelmes zokni (zokibol ajanlom a gumi nelkulit, mert ha husisabb lesz elszoritja a kis labat? Nekik majusban meg lehet h nem art.

Sapibol eleg lett volna ám 2db is :)

Nyugodtan szerezz be 1 kis pulcsit, mert majusban is lehet rossz ido, sot lehulhet a nyar közepén is par napra, amihez nekik meg kell a melegebb ruci

2 gyerekem van, de nem tudom mi az a szakalka? 🤣

Egyébként menetkozben ugyis latni fogod neked mire van szukseged meg, es max rendelsz :)

2022. márc. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam textil pelusból kb 12-15darabbal kezdek, első lanyombol kiindulva kellett bőven. Szerintem csak a kórházba teszek be 4et🤣
2022. márc. 31. 22:32
 4/22 anonim ***** válasza:
60%

Textilpelust vegyél még bőven. Nálunk az eleje bukós volt, előfordult, hogy napi 5 is ment a szennyesbe.

A rövid ujjú póló felesleges, semmi értelme ilyen picinek. Állandóan felcsúszik, és igazgatni kell. A pulcsi ugyanez, de annak talán több értelme van, mert úgyis megy alá egy body, így nincs kint a dereka.

Zoknit, vagy harisnyát is érdemes venni, a nem talpas nadrágokhoz/rugikhoz.

2022. márc. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
74%
A 4 textil pelus szerintem nagyon kevés,lehet hogy elfogy 1 nap alatt,másnapra nincs tiszta.Minden evés után büfi,ha bukós a baba mehet is a mosásban.Kell a kiságyba,babakocsiba is a feje alá stb.Szerintem azt mindenképpen szerezz meg be.
2022. márc. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Na a zoknit el is felejtettem, nincs egy darab sem jó hogy írod mert közben jegyzetelek a telóba😅

A sapi azért lett ennyi mert mindig úgy volt a H&Mnél hogy 3 darabos szett, tehát egy nadrág egy body és egy sapi vagy fejpánt járt melle

Szakalka- ami akkor kell inkább mikor van a hozzataplalas, és a nyakába teszed hogy az legyen maszatos ne a felso. De már van belőle szilikon is, azt könnyebb takarítani :)

Úgy gondoltam rendelek akkor neki majd még kb 6-8db rövid ujjú bodyt, vagy 8par zoknit, meg egy két kapucnis felsőt és utána meglátjuk mi lesz meg persze milyen idő

2022. márc. 31. 22:36
 7/22 anonim ***** válasza:
0%

Lányom június elején született.


7db rugi(hosszú mind, ebből 3 talpas a többi labfej nélküli)

Rugibol csak talpas kellett, kicserélném a helyedben ha lehetséges.


8 hosszú ujjú body H&M


9 hosszú ujjú body sinsay, ez kicsit kisebb mint a H&M-es azért írtam a márkát

Nyáron nem kell hosszúujjú, ha 3 volt nekem sokat mondok, nem kellett.


5 rövid ujjú body

Abból vehetsz még, ujjatlant is, de ne sokat.


8 hosszú nadrág

Egyszer sem adtam rá nadrágot, kb. féléves koráig.


2 rövid ujjú póló

Póló sem kellett, mert mindig body-ban volt.


6 vékony sapi

Teljesen felesleges.


4 textil pelus

Vehetsz még.


2 pár kis kesztyű

Nem volt nekünk.


1 szakálka

?

2022. márc. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Textil pelusbol milyet javasoltok, mert nekem a pepcos rettenetesen össze ugrott pedig alacsony hőfokon mostam.
2022. márc. 31. 22:38
 9/22 anonim ***** válasza:
37%
Zokni lejön a lábukról, lecsúszik. Szerintem nem kell pulcsi, de ha veszel ne kapucnisat, hátukon fekszenek és zavaró. H and m-ben volt pamut talpas nadrág, azt szerettem, de inkább nagyobb méretben.
2022. márc. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem volt ilyen problémám. Sose jött le a lábáról. De van pár darab talpas nadrág is. A két db póló is úgy lett, hogy a nadrághoz járt. Meglátjuk majd mi lesz “fogyótermék” köszönöm szépen a valaszaitokat! ☺️
2022. márc. 31. 22:45
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!