Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányt valaki már a pozitív...

Hányt valaki már a pozitív teszt előtt? Mikor lett ahhoz képest pozitív a teszt?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 1. 08:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Aki igen, az sem a terhesség miatt.
2022. ápr. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja, gyomorrontás vagy más betehség miatt talán.

A hányás a magas HCG szint miatt van. Ha a teszt nem mutat ki minimális HCG-t, hányni sem fogsz tőle.

2022. ápr. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Jelen. Hánytam. Aztán úgy 2 hónappal később pozitív lett a teszt.
2022. ápr. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
🤣🤣Jol van, csak vanegy ismeros anyuka, aki mindketszer hanyt mar a teszt elotti 1-2 naptol szamitva, es vegighanyta az elso trimesztert.
2022. ápr. 1. 08:55
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
És? Most neki nem hiszel, vagy magadon keresed a jeleket?
2022. ápr. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nyilvan hiszek neki, miert hazudna errol? Kivancsi vagyok, hogy masnal is elofordult-e, baj? :D


Nalam mindket gyereknel csak 7 hetesen kezdodott, de attol meg miert ne lehetne masnal elobb? Szoktak itt kerdezgetni a legkorabbi tuneteket, arrol jutott eszembe, hogy volt-e valaki az ismerosomhoz hasonloan.

2022. ápr. 1. 09:01
 7/13 A kérdező kommentje:
Es igen, nincs jobb dolgom, mint ilyeneken gondolkozni, epp a kocsiban ulok, es meg 5,5 ora hatra van az utbol.
2022. ápr. 1. 09:02
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mástól hányt az az anyuka. Én nagyon érzékeny lehetek a hcg-re, mert a 7. héttől a szülésig hánytam. Előtte nyilván nem, mert akkor nem volt, vagy nem volt akkora mennyiségű hcg a szervezetemben, a teszt is a hcg-t mutatja ki.
2022. ápr. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
Attól is függ, mikor tesztelsz. Ugyan nem hánytam, de erős hányingerem volt már a teszt előtti nap. De ekkor már 4 napja késett.
2022. ápr. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
2 napja késett a menstruációm, amikor már pár napja hányingerem volt, utána teszteltem csak. Ettől még simán lehet, hogy már egy ideje pozitívat mutatott volna a teszt, csak azt hittem mástól van hányingerem.
2022. ápr. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!