Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki folyamatosan tesztelt és...

Aki folyamatosan tesztelt és végre pozitív lett mikor ment az első (halvány) teszthez képest uh-ra és mekkora volt a petezsák?

Figyelt kérdés

Első halovány tesztem 10-e, aztán erősebb, de tegnap csak 6 mm-es petezsák látszott. Benne (még?) semmi.

Kialakulhat még valami.

Tünetem semmi, kicsit fáradtabb vagyok, étvágy semmi, idegileg kivagyok...

Januárban volt missed abom, ott a 12 héten vették észre ,hogy csak petezsák van.

Félek megismétlődik, ugye nem fog.


2009. ápr. 22. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én tesztem nagyon halvány lett. El sem hittem, hogy baba lehet. Vettem másikat, hát az is halvány lett. Ekkor már 10 napot késet.

Kb két hét múlva (8 hetesen) mentem dokihoz és akkor már hasi uh-on láthattam ahogy dobog a pici lányom szíve.

Minden jót neked!

30 hetes kismami

2009. ápr. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
helló! Először is hány hetes vagy utolsó mensihez számítva? Nekem 6 hét + 3 naposan volt 14 mm-es petezsák.
2009. ápr. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Gratulálok!

Hát nekem már erős a tesztem és ezért is félek, miért nem látott nagyobb petezsákot és szikhólyagot.

2009. ápr. 22. 12:48
 4/8 A kérdező kommentje:

6 hetes vagyok. Márc 10 az utolsó mensim.És a 13. a 17 és a 20 napon voltunk együtt.

Az ovu tesztem meg a 18 és 19 nap volt a legerősebb.

Ciklusaim kb 31-31 naposak.

2009. ápr. 22. 12:50
 5/8 A kérdező kommentje:
31-32 naposak, de a januári missed ab után ami jan 30 volt jött meg márc 10 én.
2009. ápr. 22. 12:51
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még nyugodtan bizakodhatsz, ennyi idő alatt még bőven változhat a dolog, mire legközelebb mész, már biztosan pulzálni fog a pici szíve, majd meglátod! Kitartást, drukkolok Nektek :-))
2009. ápr. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyugodj meg. Nekem is 31-33 napos a ciklusom és 6 hetesen még csak peteszákot látott az orvos. Most a 8.héten vagyok és szépen pulzál a kis szívecskéje. Akinek hosszabb a ciklusa annak később fogan a babája is, minden rendben lesz!

2009. ápr. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szia én ma voltam ultrahangon 6hetes vagyok és 3cmes baba szépen látszódott!neaggódj lehet késöbb estél teherbe,leközelebb már biztos fog látszódni!!!:)
2009. ápr. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!