Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30. hetes kismami vagyok....

30. hetes kismami vagyok. Most vettem egy szoptatóspárnát. Ti használtok az alváshoz? És a szoptatásnál?

Figyelt kérdés
2008. dec. 17. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igen nagyon jó volt alvásnál szoptatásnál is...nekem férjem még kórházba is behozta:)bár már most az is van a szobákban nálunk.
2008. dec. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 36 hetes vagyok, és használom is az alváshoz, mert nagyon sokat segít. Háton fekszem, és a nyakam meg a két kezem alatt van a szopispárna, plusz egy párna a lábaim alatt:)

2008. dec. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem használok. A nagypárnáim viszont nekem is sokat segítenek az alvásban.

33. hetes

2008. dec. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Óriási ez a szopi párna!Rég óta csak ezzel tudok aludni el sem tudom képzelni mi lenne velem nélküle.Mióta megvan végig alszom az éjszakát anélkül hogy forgolódnék,könnyű kényelmes pozíciót találni vele.Biztosan ki fogom próbálni a szoptatáshoz is.Sokszor még a párom is kölcsönveszi éjszakás műszak után mikor én nem használom, Ő is szereti!Már arra is gondoltam veszek neki is egyet karácsonyra :-) (csak viccelek) Szerintem nagyon jó dolog nekem nem jöttek be a nagy párnák mikor még nem volt ilyenem.Remélem neked is beválik!

Jó pihenést "vele"!

34 hetes kismama

2008. dec. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb találmány a terheseknek!

Én olyan jókat aludtam vele!!

Mióta megszületett a kislány (10napja), azóta használom szoptatásnál. Ezen kívül bele szoktam rakni a párna közepébe a babát, két oldalt összefogom, és bölcsőztetem, nagyon szereti :) :) tök cuki :)

2008. dec. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

Szia,

bár én még nem szoptatok,de már a terhesség elejétöl használom.Nagyon jó befektetés volt!Sima párnával ezt nem tudom elérni.Söt..ha nem vagyok otthon,a páromis azzal alszik :)

2008. dec. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én varrtam egyet, de nagyon jó. Ezzel alszom én is, szopihoz még ugye nem használjuk,mert baba még pocakban van, de többször ébredek úgy reggelente, pl ma is, hogy a párom fetreng rajta és azon alszik :-DDD lehet, kéne még egy? :-D
2010. aug. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!